Éjféli stoppos

Éjféli stoppos

Midnight Ride

Minden rossz előérzete ellenére Lara az éjszaka kellős közepén felvesz egy stoppost. A férfi eleinte barátságosnak tűnik, rövidesen azonban megmutatja valódi arcát. Egy igazi halálos hajsza veszi kezdetét, Lara volt férje pedig csak reménykedhet, hogy sikerül megmentenie… Több

Premier: 1990.07.20.

2023.08.31 Kóborló

Csupán egy tipikus B film, a 90-es évek elejéről

Bob Bralver Éjféli stoppos című filmjére két dolog miatt is kíváncsi voltam. Az egyik, hogy két olyan színész alakította a főszerepet benne (Michael Dudikoff, aki fiatalkorom egyik emblematikus színésze volt, olyan alkotásai miatt, mint az Amerikai n... Teljes kritika

2019.11.03 mamiéstöti2

Egy igazi alapfilm

Az egyik kedvenc alkotásom Michael Dudikofftól. Főleg azért, mert nem igazán kedvelem a filmjeit, de ez kivételesen jól sikerült. Ő is remekül játssza a szerepét és a többi színész is elég tűrhető. A pszichopata szerep nagyon jól van érzékeltetve a filmben. Maga a történet is jól ki van dolgozva és remekül össze vannak fésülve a történtek. Mindenképpen érdemes egyszer megnézni mindenkinek aki szereti az izgalmakat.

Idehaza a Drive in 2000 jóvoltából került kiadásra, még videókazettán.Szerző: Kóborló

A film eredeti játékideje 93 perc volt, viszont a magyarországi kiadásából közel 4 percet vágtak ki.Szerző: Kóborló

A rendező, Bob Bralver feltűnik egy apróbb szerep erejéig a filmben, az egyik rendőrt alakította.Szerző: Kóborló

(2021. 01. 21.)
A Star Wars rajongókon kívül tehát csak a 80-as, 90-es évekbeli B-(vagy inkább C-) kategóriás thriller/horrorfilmek szerelmeseinek ajánlanám, amolyan visszafogott bűnös élvezet gyanánt. Több