Menekülj!

Menekülj!

See No Evil
Vesco

Egy csapat közszolgálatra ítélt feladata a Blackwell Hotel kitakarítása. Keveset tudnak a világtól visszahúzódó, pszichopata Jacob-ról aki a hotelben húzta meg magát a világ elől. Amint az egyik fiatal eltűnik, a csapat összefog, hogy megmeneküljön a brutális gyilkos elől.

(alexxx)

Rendező: Gregory Dark
Író: Dan Madigan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2007.01.31.

2023.08.03 Jocpappa

Rémisztően ostoba, még vasárnap esti zsibbasztásnak is rossz, kiszámítható slasher. A kétezres évek hangulata megvan, de nem a jobbik fajtából. A történet, a szereplők, a gyilkos, a bántások mind teljesen gagyik.

2022.02.23 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

Itt az újhullám, de ne ijedjetek meg. Elég, ha én bepánikolok.

A kilencvenes évek végén a horrorműfaj kezdett átalakulni, átformálódni. Újfajta szemlélet és felfogás, megjelentek az új rendezők, és a digitalizáció is egyre erőteljesebben jelent meg a zsánerfilmekben. Egyfajta szempontból jó, egyfajta szempontból... Teljes kritika

2019.09.03 Kóborló

Ne lásd a Gonoszt!

2003-ban a WWE Films első próbálkozása a filmes palettán egész jól sikerült Az Amazonas kincse című akció-kalandfilmmel, amit akkor még a színészi szárnyait bontogató The Rock, alias Dwayne Johnson nevű pankrátor vitt sikerre pazar akció jeleneteivel... Teljes kritika

2018.09.15 erahurka

Egynek elmegy, de amúgy hatalmas baromság. Viszont van benne pár kreatív gyilkolás, a végkifejlet pedig egész jól meg lett csinálva, de sajnos a történet annyira béna és sablonos, hogy majdnem fájdalmas.

2021.11.29 Vesco

Explicit, mozgalmas slasher, de a karakterek és a logika nem épp az erőssége. Tetszett, hogy premierplánba mutatják az összes szemkitépést, csonkolást, a lepusztult, mocskos szálloda ábrázolása is jó táptalaja egy ilyen vérengzésnek. Más dolog, hogy ... Több

A filmhez 2014-ben készítettek egy közvetlen folytatást is, amiben szintén Glenn Jacobs volt a főszereplő.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Gregory Dark rengeteg felnőtt film megrendezésében vett részt ezelőtt a film előtt.Szerző: Kóborló

A pankrátorból színésszé avanzsált Glenn Jacobs minden kaszkadőr mutatványt saját maga hajtott végre a filmben.Szerző: Kóborló

A film gonoszát alakító Glenn Jacobs-ot a WWE pankráció világából szerződtették a filmhez.Szerző: Kóborló