Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Sabnock Sanatory   2020. 09. 01.

Egy kifejezetten erős,és izgalmas horrorfilm,ami nem a rengeteg vérrel próbál megfogni,magához láncolni,hanem a feszültséggel,és a komor,és sötét képsorokkal. Rachel Nichols, és persze Wes Bentley is tökéletesen hozza a karaktert.

respect the movies   2018. 04. 01.

Szerintem ez egy jó film volt! Régóta "szemezgettem" már ezzel a filmmel, de valahogy soha nem jutottam el addig, hogy meg is nézzem, amit azért most hogy végre megnéztem kicsit bánok is, mert szerintem ez a film tíz évvel ezelőtt azért sokkal nagyob... több»

moov18   2016. 02. 12.

Vérmentes thriller

Egészen izgalmas kis thrillerre sikerült ahhoz képest, hogy a felhasznált vérmennyiség egyenlő a nullával. Ékes példa arra: nem muszáj fröcskölnie a pirosnak ahhoz, hogy hatni tudjon valami az emberi agyra, az emberi idegre. Egy helyszín, két szerepl... teljes kritika»

ElfRider   2015. 06. 22.

Szeretem az ilyen filmeket, amiben végig izgulni kell a főhősért hogy megmeneküljön. Az egész film egy menekülés , egy kétségbe esett harc. Emiatt végig, folyamatosan izgulunk a lányért, és ellen-drukkerei vagyunk a pszichopata biztonsági őrnek. Kiváló film.

Simon Reynolds
Rachel Nichols

A film rendezője Franck Khalfoun annak idején kapott egy kis szerepet a forgatókönyvíró páros egy korábbi filmjében, ez volt a 2003-as Magasfeszültség!

(respect the movies)

A film forgatókönyvírói már dolgoztak együtt korábban is, mint például a 2003-as Magasfeszültség, a 2006-os Sziklák szeme című filmekben, de a későbbiekben is több film írását is együtt készítették el, mint például a 2008-as Tükrök, vagy a 2012-es Maniac című filmet!

(respect the movies)

A film rendezőjének Franck Khalfoun-nak ez volt az első rendezése!

(respect the movies)

A főszereplőnő Rachel Nicols-on látható ruhából 14 darab állt a rendelkezésükre, ezek mind különböző állapotban voltak, pont úgy, amit az adott jelenet megkívánta!

(respect the movies)

Egy interjúban Wes Bentley azt mondta, hogy a filmbeli szerepét csak azért vállalta el, hogy tudja fizetni a kokainfüggőségének a kezeléseit!

(respect the movies)

A filmben igaz csak egy kutya szerepel, de a jeleneteit három különböző méretű kutyával vették fel!

(respect the movies)

A filmet két hónap alatt forgatták le!

(respect the movies)

Khalfoun és Aja 2007-es próbálkozását tehát csak azok fogják értékelni, akik vevők a gore-ra, vagy Nichols dekoltázsára, esetleg szeretik Wes Bentley-t, akik más okok miatt néznék meg a filmet, azok inkább messziről kerüljék.
5/10 több»