Határvidék

Határvidék

Borderland

Amikor három Texas-beli egyetemi hallgató egy mexikói határ melletti városba utazik a diplomaosztójuk estéjén, az utolsó dolog amire számítanak, az, hogy szembe kell nézniük a saját halálukkal. Egy olyan ősi törzset találnak, akik emberi áldozatokat szoktak bemutatni. És most ők lesznek az áldozatok. Az igaz történeteken alapuló film egy olyan történetet mesél el, ami keveréke a Texas-i láncfűrészes gyilkos zord világának és a Capote Hidegvérrel-jének tiszta valóságának. A film egy paranoival, félelemmel és rettegéssel átitatott világot idéz elénk.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2008.10.14.
Több

2024.04.07 Interfectorem Sabnock

Véres és kegyetlen!

Zev Berman nem taktikázott, nem variált, hanem rendesen belecsapott abba a bizonyos lecsóba! Természetesen igaz történet alapján! Mondjuk azért ezzel csínján bánnék, de oké, egye fene, ha igaz volt belőle valami, akkor sem lesz sem jobb, sem rosszabb... Teljes kritika

2019.01.08 stomachh

Hentelos mozi. De eleg gyenge lett. Szerintem idopocsekolas.

2017.02.25 Hercegno

Ez egy nagyon kemény film, de nekem tetszett, örülök, hogy láttam. Nekem a Mártirok jutott róla az eszembe amikor megnéztem, hasonló a két film. Izgalmas volt.

(2018. 03. 01.)
Erősen ajánlott a beszerzése, a magyar felirattal ellátott kisfilmek újabb mélységet adnak az alapműhöz, garantáltan megborzongtatva érzékszerveinket (apró trivia, hogy a magyar kiadású DVD-n az ezen cikk szerzője által fordított felirat található a filmhez).

10/8 (az extrákat is figyelembe véve) Több