Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

belavagyok   2020. 11. 03.

Anya Taylor-Joy tehetsége már ebben a filmben megmutatkozott. A történet alapja izgalmas a hasadt személyiséggel, de a vége kicsit zavaros lett.

ArpiHajdu és Réci   2017. 01. 26.

Az érdekes téma ellenére sem jó

M. Night Shyamalan beleásta magát a pszichológia és a széttöredezett személyiségek ingoványos területére, s a végeredmény szempontjából az az érzésem, hogy nem tudott jól kijönni belőle. Lehetséges, hogy túl nagy elvárásokkal ültem be a moziba, mert... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Zseniális alkotás és alakítás egyben. James McAvoy legjobb színészi produkciója ezidáig. Mindenkinek ajánlani tudom.

Deku   2017. 07. 24.

James McAvoy kegyetlenül jól játszotta szerepét és ő miatta volt ennyire zseniális ez a film. Az egyik nagy kedvencem. Meg van benne minden ami egy jó filmhez kell, hangulat, zene és némi izgalom. Ez így ahogy van csúcs.

indingo   2017. 04. 10.

Tök egyedül az öregcsaj minek megy egy elhagyatott helyre??? Ez nagyon béna volt a filmben. A disszociatív identitászavar érdekes betegség, olvastam Billy Milligan könyveit. Szerintem az alkotó is.

dulkap   2017. 05. 15.

Direkt eredeti nyelven néztem meg a filmet, mert már az előzetesek alapján ódákat lehetett hallani McAvoy alakításáról. Nem is okozott csalódást a skót színész, zseniálisan hozza a különböző énjeit. Sajnos maga a film azonban kicsit csalódás számomra... több»

HETEDIK   2017. 01. 25.

Nem tetszett. Sokan írják, Shyamalan visszatért, van olyan jó ez mint korábbi munkája, stb stb. A misztikum királya soha nem is tűnt el, annyi történt hogy belekóstolt a popcorn műfajába, ahol nagyobb összegek repkednek, de az nem az ő stílusa volt. ... több»

Jessica Sula
Haley Lu Richardson
James McAvoy

Shyamalan ebben a filmjében is szerepel.

(HETEDIK )

Shyamalan szerint ez volt legmegerőltetőbb forgatása.

(HETEDIK )

McAvoy második olyan filmje, amelyben skizofrént alakít.

(HETEDIK )

A főszerepre Joaquin Phoenix is esélyes volt.

Shyamalan leghosszabb filmje.

(HETEDIK )

McAvoy eltörte csuklóját a forgatás alatt.

(HETEDIK )

Shyamalan ezzel a filmel renoválta az elmúlt években megkopott hírnevét.

(HETEDIK )

Shyamalan folytatást készít, ahol a Sebezhetetlennek is szerepe lesz.

(HETEDIK )

A film hatalmas anyagi siker lett.

(HETEDIK )

A kritikusok pozitívan fogadták.

(HETEDIK )

Kicsit az volt az érzésem, hogy a rendező a saját művészi egóját nem tudta félretenni, muszáj volt, valami teljesen elborult marhasággal rányomnia a védjegyét az amúgy színvonalas filmre. James McAvoy parádézása miatt viszont megéri megnézni.
5/10 több»

A Széttörve egy remek mintapéldája annak, hogy hogy kell egy comeback-et kivitelezni Hollywoodban, mert M. Night Shyamalanra megint érdemes odafigyelni. (8/10)

A film ugyan nem közelíti meg a Hatodik érzék szintjét, de Shyamalannak sikerült ismét egy kifejezetten nézhető, jó filmet összehoznia, és ez valljuk be, már önmagában is siker. Csak így tovább ezen az úton! 7,5/10 több»