Köpök a sírodra (2010)

I Spit on Your Grave

Milan391349   2021. 10. 27.

Remek thriller.

mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Aki nem szereti a kegyetlenül brutális filmeket az ne kezdje el ezt a mozit, mert a nyers kegyetlenség megtestesítőjeként is nevezhetném annyira kemény.

Deku   2017. 08. 30.

Ez a film nagyon erős kecsegtetett, de nem ez volt az egyetlen jó benne, szuperek voltak a színészeket eljátszó karakterek és a zene valami fenomenális. Ritka jó alkotás.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

A főhősnő és a sheriff nagyon nagyot alakít, a többieket pedig példásan megbüntet, persze ebből kedvenc rendőrünk sem marad ki, hiába a bereklámozott szép kis családja! Jól pörög a film, jó zenei aláfestés és bizony nem sajnáljuk benne az erőszaktevőket.Jó kis véres horror.Erősen ajánlott kategória.

hsanya182   2016. 11. 19.

Egy gazdag fiatal csinos irónő elvonul egy erdő mélyén lévő házba, majd önértékeléssel küzdő pasik betörnek hozzá és megszégyenítik. Elég pszichó filmmé válik, feszült párbeszédekkel teli szituációk, rengeteg jajjgatás, nyögés, kínzó jelenetek, megl... több»

Norbi   2018. 07. 25.

Hát rájöttem, hogy ez a film nem nekem való, nem értem a horrorfilmek ijesztőek nem? Ez undorító volt.. úgy látszik sokan összekeverik a kettőt. Sajnálom, hogy ehhez hasonlókat filmek készülnek.

MKristijan   2016. 11. 14.

Beteg, fura, kellett egy ilyen film is. ezeket írhattam volna hashtaggel is. Nem az a tipikus leülünk megnézni mert nincs más dolgunk. Inkább csak akkor tegyük ha valami felzaklatót szeretnénk, vagy csak az állunk leejteni.

A film összbevétele 572 809 dollár volt (imdb.com).

Az első 1978-as filmváltozat eredeti címe "A nő napja" volt, csak később nevezték át a francia Boris Vian 1946-os megjelenésű műve után a "Köpök a sírodra" címre, ami jóval találóbb.

(Berto49)

Ez a változat egy 1978-ban készített film sok tekintetben átírt variációja. A "hagyományos" rape&revenge munkák eseményeit megjelenítő első darab számos ponton - szerintem - jobb, mint a 2010-es remake, nem is beszélve azok folytatásairól. (Az említett változat sajnos nem szerepel a Mafab adatbázisában!)

(Berto49)