Az utolsó ház balra (2009)

The Last House on the Left

ZeroHero   2015. 05. 21.

Sztem zsenialisan kibeb@szottjo. Vegre egy minden pillanataban hiteles horror. A rosszak igazan rosszak, a jok es naivak pedig 100%ban jok es naivak. Nem vagyok horrorrajongo, de ez a film 10/10.

MKristijan   2016. 11. 14.

Random választott film volt, nagyban befolyásolt a főszereplő jelenléte. Nagyon pozitív volt a film Nem bántam meg :)

sabnock666   2018. 08. 22.

Monica Potter egy jó színésznő, és ezt ebben a szuper kis filmben bizonyítja is. Igazán összerakott, a zsigerekig ható kis film....sokszor összerezzentem rajta...ez így jó. Grat a rendezőnek, és a színészeknek is.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Hú, többször is láttam már, de biztosan fogom is még. Nagyon jól összerakott, velejéig izgalmas film, a legjobbak közül való a műfajában, mindenképpen ajánlom!

Annuska   2016. 04. 04.

Szerintem azért annyira nem jó a film, egyszer persze meg lehet nézni és jól lehet rajta "szórakozni". A legvégén az apuka szadizmusa kicsit erőltetett volt nekem. Meg maga az egész sztori, hogy utána az erőszaktevők pont a lányék házába mennek be...

Nem találok fogást a filmen, csak azért nem tökéletes, mert remake-fronton tartom magam a mínusz egy ponthoz az ötlethiány miatt. Ez a film szinte minden szempontból felülmúlja az eredetit, így csak ajánlani tudom. Természetesen szigorúan erős idegzetűeknek. több»

Stephen King az évszázad egyik leghatásosabb horrorjának tartja a filmet.

(ArpiHajdu és Réci )

A film az ugyanezzel a címmel bemutatott 1972-es film feldolgozása.

(ZeroHero)