Az utolsó ház balra

The Last House on the Left

2024.03.05 SzimikeésBéci

Nem rossz film, jó színészi játékkal tarkítva, illetve egy jó sztorival megspékelve, amit nagyon nem bántunk meg, hogy időt szakítottunk rá. Thrillerként abszolút jó, de mint horror hát az hagy némi kívánnivalót maga után.

Monica Potter egy jó színésznő, és ezt ebben a szuper kis filmben bizonyítja is. Igazán összerakott, a zsigerekig ható kis film....sokszor összerezzentem rajta...ez így jó. Grat a rendezőnek, és a színészeknek is.

2020.04.14 HE7EDIK

Nagyon jó kis film, ami néha erősen hat az ember lelkére is, elég az erőszakolós jelenetre gondolni...

2015.05.21 ZeroHero

Sztem zsenialisan kibeb@szottjo. Vegre egy minden pillanataban hiteles horror. A rosszak igazan rosszak, a jok es naivak pedig 100%ban jok es naivak. Nem vagyok horrorrajongo, de ez a film 10/10.

2019.10.30 VvV

Nekem nagyon erőltetett volt az egész, meg a mindenkinék okosabb és ügyesebb lány története már rém unalmas.

2020.11.07 stevepisti

Izgalmas, komoly film kemény jelenetekkel, abszolút hihető sztorival. Tetszett, hogy a szülők felvették a harcot, és nem menekültek el. A srácot sajnáltam, sok szeretetet nem kaphatott az apjától, nem csoda, hogy a banda ellen fordult, más kiút nem v... Több

2016.11.14 MKristijan

Random választott film volt, nagyban befolyásolt a főszereplő jelenléte. Nagyon pozitív volt a film Nem bántam meg :)

2018.03.31 Zsceeeka

Hú, többször is láttam már, de biztosan fogom is még. Nagyon jól összerakott, velejéig izgalmas film, a legjobbak közül való a műfajában, mindenképpen ajánlom!

2016.04.04 Annuska

Szerintem azért annyira nem jó a film, egyszer persze meg lehet nézni és jól lehet rajta "szórakozni". A legvégén az apuka szadizmusa kicsit erőltetett volt nekem. Meg maga az egész sztori, hogy utána az erőszaktevők pont a lányék házába mennek be...

2020.08.18 Kanyi

Engem sajna nem kotott le ugy ahogy akartam

2015.06.22 ElfRider

Zseniális ez a film. Egy reális, valóságos szempontból mutatják be az erőszakos cselekményt. Pontosan azért olyan félelmetes, mert ez bármelyikünkkel megtörténhetne. Minden perce nagyon izgalmas és feszült.

2017.02.25 Hercegno

Hatalmas ez a film, nem szabad senkinek kihagynia. Azért válik igazán félelmetessé a történet, mert a film végig a realitás talaján marad, bárkivel megtörténhet mindez.

2017.01.17 Katkatt

Szeretem az ilyen sallangmentes, alacsony költségvetésű filmeket. Izgalmas volt és nem lehetett számítani arra ami a vége lett.

2016.06.25 punktum

Izgalmas volt és egy perc unalom sem volt benne, de azért voltak benne eltúlzások.