Fűrész 3.

freeman   2020. 05. 27.

király film

Artemisia   2017. 10. 26.

A film egyre sötétebb hangulatú, a játék egyre brutálisabb. A film elején a nyomozónő kivégzése teljességgel sokkaló volt, ez a borda-feltárás és savba nyúlkálás még Jigsaw-tól is kegyetlen, persze a film végén megtudjuk, hogy mi volt ennek a kegyetl... több»

Deku   2017. 11. 20.

Megkapó, csodálatos és igazán kellemes kikapcsolódást biztosított nekem és az egész családnak is. Nagyon király kis hangulata volt ennek a filmnek egyszerűen imádtam.

GedyPapa   2017. 11. 02.

Már megint a végjáték "mentette meg" a filmet. Egyszerűen hihetetlen, hogy hogyan lehet így kiforgatni a cselekményt. Egy-egy esetben nekem már túlzó volt a "játék", de mégis egy "magasztosabb" történésként végignézve a filmet válik igazán érdekessé.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Az elozo ket resznel is sotetebb, veresebb, szoritobb lett a harmadik furesz, megsem lett jobb. Itt mar nem tudtak a keszitok meghuzni a hatarvonalat a mondanivalo, a latvany es a borzongas kozott, s mivel az egesz a legutolso dolog iranyaba csuszott el, igy egyszernezos, tucatfilm lett belole.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Folyik a vér, a csapdák nagyon durvák, de úgy érzem sok újdonságot nem tudtak a filmbe belerakni. Tobin Bell a legnagyobb játékos az egész sorozatban. Jó kis darabolós horror, de kissé tucatnak érzem. Nézhető, de felejthető.

respect the movies   2018. 01. 31.

Szerintem nagyon jó film volt! A Fűrész harmadik felvonása volt az a film, ami az első részt leszámítva nekem a legjobban tetszett! Itt még pont olyan volt a történet amin nem érződik a horrorfilmekre oly ismerős érzés, miszerint ha egy film nagyon i... több»

Nemzetközi szinten a Fűrész 3. hozta a legtöbb bevételt a szériában.

A fagyasztós jelenetnél nem volt elég hideg,így digitális utómunkával oldották meg, hogy látszódjon a szereplők lehelete.

A disznóvermes jelenetben Tobin Bell kedvenc csapdája szerepel.

Az első olyan rész, amiben látható meztelen jelenet.

Tobin Bell a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Ez az első film amely hazánkban megjelent Blu-ray disc-en.

A forgatókönyvíró, Leigh Whannell fizikailag rosszul lett a film egyes jelenetei láttán.

(kázsé)

A forgatás rögtön a Fűrész 2. bemutatója után megkezdődött.

(kázsé)

Ahogy az előző filmekben is, csak az utolsó jelenetekben is játszó színészek kapták meg a teljes forgatókönyvet.

(kázsé)

A producer, Oren Koules utálja a Fűrész filmek véres jeleneteit, soha nem nézi meg őket.