Fűrész 3. (2006)

Saw III

freeman   2020. 05. 27.

Király film.

Artemisia   2017. 10. 26.

A film egyre sötétebb hangulatú, a játék egyre brutálisabb. A film elején a nyomozónő kivégzése teljességgel sokkaló volt, ez a borda-feltárás és savba nyúlkálás még Jigsaw-tól is kegyetlen, persze a film végén megtudjuk, hogy mi volt ennek a kegyetl... több»

Deku   2017. 11. 20.

Megkapó, csodálatos és igazán kellemes kikapcsolódást biztosított nekem és az egész családnak is. Nagyon király kis hangulata volt ennek a filmnek egyszerűen imádtam.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Folyik a vér, a csapdák nagyon durvák, de úgy érzem, sok újdonságot nem tudtak a filmbe belerakni. Tobin Bell a legnagyobb játékos az egész sorozatban. Jó kis darabolós horror, de kissé tucatnak érzem. Nézhető, de felejthető.

GedyPapa   2017. 11. 02.

Már megint a végjáték "mentette meg" a filmet. Egyszerűen hihetetlen, hogy hogyan lehet így kiforgatni a cselekményt. Egy-egy esetben nekem már túlzó volt a "játék", de mégis egy "magasztosabb" történésként végignézve a filmet válik igazán érdekessé.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Az elozo ket resznel is sotetebb, veresebb, szoritobb lett a harmadik furesz, megsem lett jobb. Itt mar nem tudtak a keszitok meghuzni a hatarvonalat a mondanivalo, a latvany es a borzongas kozott, s mivel az egesz a legutolso dolog iranyaba csuszott el, igy egyszernezos, tucatfilm lett belole.

harnas1207   2018. 12. 12.

A harmadik epizód még hozta az igazi fűrész érzést. Amikor feszülten figyeled és várod, hogy mikor állnak össze a mozaikok, mi lesz a csavar, Itt még Jigsaw sem emlék volt, és azt éreztük, hogy pörögnek az események és nem egy utólag megmagyarázós mo... több»

Halden bíró csapdájánál disznó bábukat használtak, amiket mézzel kentek be, hogy könnyebben tapadjanak rá a férgek.

(stevepisti )

Nemzetközi szinten a Fűrész 3. hozta a legtöbb bevételt a szériában.

A fagyasztós jelenetnél nem volt elég hideg, így digitális utómunkával oldották meg, hogy látszódjon a szereplők lehelete.

A disznóvermes jelenetben Tobin Bell kedvenc csapdája szerepel.

Az első olyan rész, amiben látható meztelen jelenet.