Fűrész 3.

Fűrész 3.

Saw III
Schumy1

Minden idők legkegyetlenebb sorozatgyilkosa ezúttal tanítványával együtt szemel ki újabb áldozatot. Az ártatlan doktornő Dr. Lynn Denlon (Bahar Soomekh) az esti műszak után emberrablás áldozatává válik. Egy elhagyott raktárépületbe viszik, ahol egy másik áldozattal, Jeff-fel (Angus Macfadyen)… Több

Forgatókönyvíró: Leigh Whannell, James Wan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2007.01.04. | Netflix (2024.03.14.)
Több

2024.02.09 Schumy1

Számomra még durvább volt, mint az előző két rész, de tetszett.

Folyik a vér, a csapdák nagyon durvák, de úgy érzem, sok újdonságot nem tudtak a filmbe belerakni. Tobin Bell a legnagyobb játékos az egész sorozatban. Jó kis darabolós horror, de kissé tucatnak érzem. Nézhető, de felejthető.

2017.11.20 Deku

Megkapó, csodálatos és igazán kellemes kikapcsolódást biztosított nekem és az egész családnak is. Nagyon király kis hangulata volt ennek a filmnek egyszerűen imádtam.

2017.11.02 GedyPapa

Már megint a végjáték "mentette meg" a filmet. Egyszerűen hihetetlen, hogy hogyan lehet így kiforgatni a cselekményt. Egy-egy esetben nekem már túlzó volt a "játék", de mégis egy "magasztosabb" történésként végignézve a filmet válik igazán érdekessé.

2019.09.25 ZeroHero

Az elozo ket resznel is sotetebb, veresebb, szoritobb lett a harmadik furesz, megsem lett jobb. Itt mar nem tudtak a keszitok meghuzni a hatarvonalat a mondanivalo, a latvany es a borzongas kozott, s mivel az egesz a legutolso dolog iranyaba csuszott el, igy egyszernezos, tucatfilm lett belole.

Halden bíró csapdájánál disznó bábukat használtak, amiket mézzel kentek be, hogy könnyebben tapadjanak rá a férgek.Szerző: stevepisti

Nemzetközi szinten a Fűrész 3. hozta a legtöbb bevételt a szériában.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A fagyasztós jelenetnél nem volt elég hideg, így digitális utómunkával oldották meg, hogy látszódjon a szereplők lehelete.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A disznóvermes jelenetben Tobin Bell kedvenc csapdája szerepel.Szerző: ArpiHajdu és Réci