Fűrész 2.

Fűrész 2.

Saw II

Jigsaw ismét visszatért, és újabb áldozatokat szed. Amikor Eric Mathews detektív felfedezik az egyik áldozaton a sorozatgyilkos keze nyomát, mindent elkövet, hogy elkapja a férfit. Sikerrel jár, azonban Jigsaw egy lépéssel előtte jár, és Mathews egy kegyetlen játék kellős közepén találja… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2005.12.29. | Netflix (2024.03.14.)
Több

2024.02.09 Schumy1

Hozta az első rész színvonalát.

2017.10.22 Artemisia

Lagymatagabb mint az első rész,de így is fordulatos és élvezhető,a végjaték nagyon jó lett.

2022.03.11 JRD

Mindegyik egyforma...

Mindegy, melyik részét nézed meg, a recept a következő: bizarr próbák, még bizarabb halálok és önjelölt igazság/halálosztó. Fröcsög a vér, ropognak a csontok, és minden áldozat szembesül élete titkos hazugságaival, rejtegetnivaló dolgaival... és mindig mindent mérnöki precizitással hajt véghez az elkövető, úgy, hogy azt a bizonyos Y-faktort - előre nem láthatót - mindig előre látja. (Az életben kábé ennek annyi esélye van, mint húsvéti nyuszinak házasságra lépni egy lépesmézzel.) Viszont imádtam benne Tobin Bellt. A kifejezéstelen arc, a szinte színtelen hang nagyon jól passzolt a karakterhez. A Fűrész még így is érdekes. Hiszen ömlik a vér, gyilkolják egymást az emberek. (Személy szerint jobban szeretem az olyan horrorokat, ahol nem a vérre, mészárlásra helyezik a hangsúlyt.) De mindegyik résznél kíváncsian vártam, hogy vajon ki is bújik meg a legenda mögött! Ennél aberráltabb már csak a Motel című sorozat volt. De ha küszködni akarsz a hányingerrel, látni akarsz fröcsögő vért, akkor hajrá! Filmre fel, és jó szórakozást!

2021.07.21 Laca//Ho/rr/oR//

Jó folytatása, de sajnos az utolsó....

Az 1. rész után nagy elvárás volt a folytatás, de ez minden filmre és minden műfajnál igaz. James Wan magasra tette a lécet, de a 2. rész rendezője, Darren Lynn Bousman állta a sarat, és szerintem ez még egy elfogadható része lett a Fűrész filmeknek, mert a többi már inkább a véres trancsírozásra ment rá. Itt még nem esett át a határon, és kellőképp volt benne olyan jellegű jelenetsor, amit izgalommal és elgondolásnak tartunk szerintem. Jó 2. résznek tartom, végig izgalmas, az ember figyelmét fenntartva. A vége pedig szép nagy csavar lett, azért plusz pont jár a készítőknek.

2017.11.02 GedyPapa

Sok kommentelőt nem értek. Szerintem egy jó folytatást láthattunk a 2. részben. Bár nekem alapból sokkal inkább bejönnek ezek a "csapatos" kiszabadulós és feladatmegoldós Fűrész részek, mint azok, amikor csak úgy "indokolatlanul" egyedül kell valakin... Több

Az első részben a Jigsaw bábut még damillal mozgatták, viszont a folytatáshoz már egy távirányítású robotot készítettek.Szerző: stevepisti

Az injekciós tűs jelenethez 120 ezer fecskendőt használtak, és négy ember négy napjába telt, mire a tűket filctoll belsőkre cserélték.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A forgatókönyv eredetileg egy másik film lett volna, de amikor befutott az első rész, átalakították a történetet.Szerző: mamiéstöti2

25 nap alatt forgatták le a filmet.Szerző: mamiéstöti2