Még mindig tudom, mit tettél tavaly nyáron (1998)

I Still Know What You Did Last Summer

Timcsi   2019. 03. 29.

Az első rész pepitában. Már nem volt akkora varázsa, mint annak.

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Horrorhoz képest elég eseménytelen volt. Nem tetszett benne Jennifer Love Hewitt játéka sem és a története sem volt újdonság.

indingo   2017. 04. 17.

A történetnek jót tett a helyszínváltás. Nem volt rossz folytatás. A legeslegvége béna volt. Az elsőnek is így lett vége, de aztán a következő rész elején, mintha megfeledkeztek volna róla...

Lamboh   2017. 10. 15.

Szeretem ezt a filmet. Kicsit gagyi, de a napokban megnézett első résznél fényévekkel jobb. Jó párszor megnéztem már, és eddig mindig lekötötte a figyelmem. Mai szemmel mondjuk már nem tudom annyira élvezni mint régen.

Szilonka   2017. 05. 20.

Méltó folytatása az elsőnek, akinek az tetszett ebben sem fog csalódni. A harmadik részt már teljesen feleslegesnek éreztem.

VvV   2018. 12. 28.

Hangulatban nem tudta hozni azt, amit az első. A története erősen kapaszkodik az előzőhöz, nem vesz fel egy önálló gondolatiságot.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Még mindig tudtak valami újat mutatni a készítők, bár vannak benne erős túlzások, de elnéztem a történetnek. Hangulata most is hibátlan. A legjobb egybe néz ni a három részt.

Brandy Norwood
Jennifer Love Hewitt

Brandy Norwood a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.