Tudom, mit tettél tavaly nyáron

Ryan Phillippe
Sarah Michelle Gellar
Jennifer Love Hewitt
Jennifer Love Hewitt

Négy fiatal egy éjszakai autókázás közben véletlenül halálra gázol egy idegen férfit. Kétségbeesésükben az az ötletük támad, hogy eltüntetik a hullát, és nem beszélnek a dologról többé. A holtestet a tengerbe dobják, és igyekeznek mind elfelejteni a történteket. Egy évvel később mindegyük… Több

Rendező: Jim Gillespie
Író: Lois Duncan
Forgatókönyvíró: Kevin Williamson
Premier (HU): 1998.04.09.

2023.10.07 OkosMajom

Tudom, mit tettem 1997 nyarán!

Jim Gillespie rendező, a regény írója, Lois Duncan és a film forgatókönyvírója, Kevin Williamson nagyon jó filmet pakoltak le elénk, nézők elé! Még ma is ütős darab, és a kilencvenes években pedig hatalmas ovációval fogadták! Aztán végül is trilógiáv... Teljes kritika

Én tudom mit tettem tavaly nyáron. Hát nem ezt a filmet néztem, de attól még egy jó kis tinihorror....Izgalmas, és leköti a nézőt, van benne kampós gyilkos, úgyhogy minden ok. Nézhető!

2017.05.20 Szilonka

A 21. században is egy élvezető film, igazi klasszikus. Egy izgalmas történet, egy macska-egér harc,a minek sose lejhet vége.

2018.12.12 mamiéstöti2

Több színész egyik első alkotása, mely a következő lépcsőfokot jelentette nekik és ezért lett elég jó kis horror.

2017.04.17 indingo

Azt azért figyelembe kell venni, hogy a film húsz éve készült. Ennek ellenére szerintem simán felveszi a versenyt a mai társaival. A története kedvelhető, bár a gyilkos kampóval való gyilkolászása picit béna.

Sarah Michelle Gellar és Freddie Prinze Jr. a forgatáson szerettek egymásba, 2002-ben házasodtak össze.Szerző: Timo93

Sarah Michelle Gellar a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Lois Duncan, a film alapjául szolgáló regény írója azt nyilatkozta, hogy nem tetszik neki a film, mert a filmesek mészárlást csináltak a regényéből.Szerző: ps

Helen szerepére Jennifer Love Hewittot is meghallgatták.Szerző: ps