Aki bújt, aki nem (2001)

Jeepers Creepers

elekm90   2021. 04. 29.

Mindaddig működött a film, amíg a realitás talaján mozgott, szerintem az eleje kimondottan feszült, inkább thrillerszerű. Onnantól, hogy átmegy természetfeletti horrorba, egyre rosszabb lesz. Közepes.

mamiéstöti2   2018. 12. 11.

Kicsit érdekesre sikeredett ez a horror, nekem a sztorival volt bajom, de egyszer meg lehet nézni mindenképpen.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 19.

Na én elbújtam,és elő sem jövök.Sok jót nem tudnék erről a sebtében összetákolt filmről mondani.horror,szörnyes,szaladós,menekülős,és megölős.Nagy vonalakban ennyi.Se füle,se farka?Ki a szörny koma?Minek öli az embereket?Miért nem vegetáriánus?Valahogy olyan semmilyen,de erről a film készítői tehetnek!

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 05.

Tipikus horrorfilm, ha lehet így fogalmazni, ugyan is nem egy nagy durranás még is élvezhető helyenként egy két izgalommal párosulva. A filmben nem derült ki mi is ez a lény és honnan jött, bár a célja egy, ölni. Pár dolgot megtudunk a filmben a rémr... több»

indingo   2018. 01. 03.

A legnagyobb bajom, hogy nem tudom kicsoda micsoda ez a lény. A történet nem volt félelmetes, sem izgalmas, olyan jellegtelen volt az egész nulla sztorival. Ide-oda kocsikáztak.

Szilonka   2017. 05. 28.

A története eleje tetszett, de ez az akármi lény eléggé béna volt. Meg persze csak úgy elkezdünk nézelődni abban a csőben amiben korábban hullákat dobáltak be.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

Ezt a sok töketlenkedést meg bénázást. A horrorokban elkövethető összes közhely benne van, de tényleg. A története erőltetett és nincs normális befejezése sem.

A betétdalhoz egy fiktív lemezborítót is készítettek, melyen a rendező ballagási fotója a dal címével van összemontírozva, és az egyik jelenetben látható is.

A film 10 millió dollárból készült el, és közel 60 millió dollárt eredményezett. A kritikusoktól vegyes értékeléseket kapott.

A szemfüles nézők megpillanthatják a direktort a templom alagsorában, az áldozatok között.

A rém jelmezét 2 és fél óra alatt lehetett feltenni.

Ahhoz, hogy Philips és Long tényleg megrémüljön, nem találkozhattak a szörnyet játszó Jonathan Breckkel.

Akinek az alapsztori elnyerte a tetszését, annak talán érdemes a már nagyon közeli 3. rész bemutatójára várni, mi is rajta leszünk az ügyön!
Értékelés: 5,5/10 több»