Jeepers Creepers: Reborn (2021)

Jeepers Creepers: Reborn

Kóborló   2022. 11. 15.

A 2022-es év egyik legnagyobb csalódása számomra horrorfilmes felhozatalban

Jeepers Creepers avagy az Aki bújt, aki nem horrorfilmes széria immáron a negyedik felvonásához érkezett, és be kell, hogy valljam, őszintén meg fogok lepődni, ha valaha is vissza fog majd még találni eme franchise a minőségi szórakoztatás útjára (am... teljes kritika»

tony6   2022. 07. 19.

Az eredeti egy remek horrorfilm volt, ez a szörnyszülött csak tönkretette az örökségét.

despy   2022. 10. 05.

A színészi játék kínosan rossz volt. A rendező teljesen elrontotta az általunk ismert és szeretett főgonoszt. Egyáltalán nem ajánlom ezt a filmet. Maradjatok távol tőle, amennyire csak tudtok.

Eastern79   2022. 11. 12.

A sorozat leggyengyébb része

A Jeepers Creepers erőssége abban rejlett, hogy a misztikumot remekül ötvözte a horror sötét világával. Nem öncélú vérfürdő volt, hanem egy jól kitalált sötét fantasy, és bár a legelső részt a többi sem múlta felül, ez valószínűleg megásta a franchise sírját. A történet, azon túl, hogy sablonos, hemzseg a logikai bakiktól. A szörnyet már az első percektől fogva mutogatják, hozzáadtak egy teljesen felesleges woodoo vonalat, ráadásul a színészi teljesítmény is egyenesen pocsék, hangulata meg egyáltalán nincs, legalábbis ami méltó lenne egy horrorfilmhez. Kár volt elkészíteni, ötlettelen, gyenge folytatás.

itsmeh3stegh.05   2022. 10. 23.

Hatalmas csalódás!!

Ekkorát csalódni filmben rég csalódtam. Vannak filmek, amiről tudom, hogy olcsó zs kategóriás, de ez a filmsorozat nem annak indult. Az első rész mai napig kedvencem. A második egy fokkal gyengébb volt, de még az is elmegy. A harmadik egyáltalán nem mutatott újat, ráadásul a két rész között játszódik, tehát nem is annyira fontos. Az önjáró turbókocsi már vicc volt. Ez az új rész viszont viccnek is rossz! A színészek kínosan gyengék, a Creeper az ijesztően furcsa lényből egy gagyi maszkos gyenge lénnyé vált. Sokkal jobbra számítottam, az első 2001-es részhez képest húsz évvel később sikerült lerontani a Creeper személyét. Próbálom elfelejteni ezt és az előző részt, és várok egy ijesztő, sötét részre. Hátha jön egyszer egy méltó folytatás.

A film forgatását 2020 decemberében kezdték meg és 2021 februárjában fejezték be.

(Kóborló )

A filmbéli Chase karakterét alakító Imran Adams színésznek ez volt az első egész estés filmje. Ezelőtt csupán rövidfilmekben és tévésorozatokban vállalt szerepet.

(Kóborló )

A filmben van egy szóbeli utalás Timo Vuorensola, a rendező egy korábbi filmjére, a 2012-es Iron Sky-ra.

(Kóborló )

Ezt a részt sokkal inkább a 2018-ban útjára indított képregénysorozat inspirálta, mint a korábbi három film.

(Kóborló )

A film mindössze három napig volt elérhető az amerikai és az angliai mozik műsorkínálatában.

(Kóborló )

Ha szerettétek az első két epizódot, akkor tilos megnéznetek; ha még nem láttatok egyetlen Jeepers Creepers részt, akkor a közelébe ne menjetek. Amennyiben csak úgy unatkozásképpen pillantanátok rá, mert éppen nincs más a közelben, szintén ne tegyétek. Ha nem volt elég rossz nektek harmadik, csakis akkor vegyétek a fáradságot. Mindenkinek, minden más esetben messzire kerülendő! több»