Annabelle 3 (2019)

Annabelle Comes Home

Annabelle 3

HETEDIK   2019. 06. 28.

Jól mutatja Hollywood működését, hogy egy ekkora szarról le lehet húzni egy harmadik bőrt is. Természetesen szinte semmi sem történik, kliséhegyek a köbön, meg itt van a misztikus baba, aki annyira rémisztő mint egy tál zabpehely. Őszintén szólva olyan érzésem volt, mintha egy horror paródiát néznék, jól alátámasztja ezt az is hogy az emberek többet nevettek a mozin mint amennyit felszisszentek. Nagyon túl van már tolva ez az egész Warren história, de amíg megfelelő mennyiségű pénzt termel addig úgy is folytatódni fog. Még szerencse hogy nemsokára kijön az AZ 2, legalább lát az ember idén egy valódi horrorfilmet is...

L.Regina   2019. 06. 27.
Annabelle házibulija

Manapság nagy népszerűségnek örvendenek a különböző filmes univerzumok, így a 2013-as Démonok között sikerét követően meg is született a Démonok Között Univerzum. Ennek a legújabb állomása az Annabelle 3, és az első két rész után a történet ismét Warrenékről szól. Ám ezúttal nem a házaspáré a főszerep, hanem a lányuké, Judy-é. Ed és Lorraine elutaznak, és egy bébiszitterre (Mary Ellen) bízzák a lányukat, akinek az egyik barátnője (Daniela) is átmegy segíteni. A probléma ott kezdődik, hogy Daniela azzal a titkos céllal megy a házhoz, hogy Warrenék pincéjében (ahol a démonok által kísértett tárgyakat tartják) a nemrég elhunyt apjával kommunikáljon, és eközben kiengedi Annabelle-t a vitrinből,... több»

harnas1207   2019. 08. 05.

A Démonok közt univerzum filmjei kezdenek egyre szánalmasabbak lenni. Amivel kitűntek és másabbak voltak mint a mai tucat horrorok, azt már teljesen levedlették. Klisés és unalmas filmek követik egymást. Annabelle eleve egy gyenge ág, amit felesleges volt három részig húzni. A film nagyon erőltetett, a fiatal szereplők és az elhúzott jelenetek még egy tiniknek szóló ijesztgetésre se jók. A sztori alapján ettől a mozitól sokkal többet vártam, sanálom, hogy erre pazaroltam az ajándékjegyeket.

Anti007   2019. 07. 03.
Annabelle hazatért... de volt már jobb formában

Vegyes érzéseket hagyott bennem Annabelle legújabb játszadozása. A Warner Stúdió egyik aranybányáját James Wan - Démonok között filmje indította el. A Démonok között mára már,egy univerzummá nőtte ki magát,az alárendelt hozzá kapcsolódó filmeknek köszönhetően,mint az Annabelle,az Apáca,vagy akár a Gyászoló asszony.... Ezek közül talán a legerősebb.ez az ocsmány kinézetű porcelán baba,Annabelle. Nekem tetszett az első rész,a második még jobban sikerült,és most a harmadiknál egy picit vissza léptünk. Nem rossz a film,és szórakoztató is,de mégis a sztori hiánya miatt,leginkább egy vidámparki szellemvasútként működik,mint filmként.A szereplők olykor teljesen indokolatlanul,és magyarázat nélkül válnak szét,hogy szólóban szembesüljenek,a rájuk leselkedő rémekkel. Egy egész estés hullámvasút,ami a sztori hiánya ellenére működik,a 80-as évek tinihorrorjába ágyazott,olykor kifejezetten szórakoztató poénoknak köszönhetően. A helyszín abszolút jól működik (Warren ház). Ettől félelmetesebb helyszínt,el se lehet képzelni. Nem csak a béna tapéta,és szűk sötét folyosói miatt,de ott van a szigorúan zárt szoba,tele elátkozott identitásokkal,démonokkal minden nyughatatlan gonosz lénnyel. De valójában itt ki is merül minden. Mindent össze vetve,azért ajánlom. Volt pár rész,amikor rendesen paráztam,de nem attól jó csak egy horror,ha a vége felé minden sarokból,ránk üvölt egy rémség. És könyörgöm! Ha ki van írva "Ne nyisd ki!" akkor ne nyisd ki az ajtót,vagy a vitrint! Köszi!

Dóra7.6   2019. 07. 13.

Sajnos nem történt benne semmi olyan, ami ne lenne feledhető. Nem volt rossz film, azért párszor ugrottam egyet a moziban, de ez mind a jump scare-ek miatt volt, emiatt utólag kicsit csalódott is vagyok. Valami hiányzott még ebből a filmből, de egyszeri megnézésre nyugodt szívvel ajánlom. :)

Samara Lee
Michael Cimino
Katie Sarife

Még így sem rosszabb, mint az első rész, de ahhoz túl gagyi, hogy jobb legyen a másodiknál, így minőségben valahol a két rész között helyezkedik el, de még így is inkább az első rész irányába dől a mérleg. több»

Ahhoz azonban az Annabelle 3 nem elég tökös, hogy egy az egyben felvállalja, hogy horrorkomédia, így aztán valamiféle fura kísérletnek mondanánk, amelyben elég nehéz tetten érni a koncepciózus rendezői szándékot. több»

A harmadik Annabelle spin-offot olyan gyorsan felejtjük el idővel, mint a „tényleg volt egy ilyen” típusú filmeket. Itt kell abbahagyni a baba történetét, mert már nem ijesztő, hanem kissé kínos. több»

A film összbevétele 208 230 410 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 187 138 258 forintot termelt. A hazai mozik összesen 125 619 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az igazi Annabelle babát jelenleg a Warren házaspár monroe-i okkult múzeumában tárolják, Connecticutban egy üvegtokban. A filmbeli Annabelle-lel szemben a valódi egy rongybaba.

Ez a film Gary Dauberman rendezői debütálása.

Az Annabelle 3 a Démonok között franchise hetedik filmje.