Annabelle 3

Annabelle Comes Home

A film összbevétele 208 230 410 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 187 138 258 forintot termelt. A hazai mozik összesen 125 619 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A készítők a filmet Lorraine Warrennek ajánlották, aki a film debütálása előtt 2 hónappal elhunyt. (Hámori Balázs)Szerző: qwer

A filmben látható Annabelle baba eredetileg egy közönséges rongybaba volt, amit azért cseréltek le, mert nem volt elég félelmetes. A film egyik jelenetében Judy egy tévéműsört néz, ahol egy kislány nyer egy rongybabát, ami pontosan olyan, mint ami ma is ott van a Warren házaspár tulajdonában a filmben látható üveg kalitkában.Szerző: Hámori Balázs

A film körülbelül 30 millió dollárba került, és világszerte 231 252 591 dollárt bevételt termelt.Szerző: Hámori Balázs

Az igazi Annabelle babát jelenleg a Warren házaspár monroe-i okkult múzeumában tárolják, Connecticutban egy üvegtokban. A filmbeli Annabelle-lel szemben a valódi egy rongybaba. Szerző: hp

Ez a film Gary Dauberman rendezői debütálása. Szerző: hp

Az Annabelle 3 a Démonok között franchise hetedik filmje. Szerző: hp

A Démonok között franchise producerei, James Wan és Peter Safran a 2018-as San Diegó-i Comic-Conon jelentették be, hogy a film cselekménye az Annabelle első része után játszódik (az Annabelle 2 előzményfilm volt). Szerző: hp

2018 októberében jelentették be hivatalosan, hogy Ed és Lorraine Warren szerepében újra a mozivásznon láthatjuk Patrick Wilsont és Vera Farmigat. Szerző: hp

Az Annabelle 3 forgatása 2018. október 17-én kezdődött meg Los Angelesben. December 7-én a film sztárja, Patrick Wilson bejelentette, hogy befejezte a forgatást. A munkálatok hivatalosan december 14-én értek véget.Szerző: hp

Az Annabelle 3 zenéjét az a Joseph Bishara szerezte, aki a Démonok között franchise számos filmjében is közreműködött (Démonok között, Annabelle, Démonok között 2, A gyászoló asszony átka). Szerző: hp