Annabelle 2: A teremtés (2017)

Annabelle: Creation

David F. Sandberg
David F. Sandberg
Tayler Buck
Anthony LaPaglia
Miranda Otto
Tayler Buck
Talitha Bateman

Jumanji175   2021. 08. 23.

legújabb vélemény a nap véleménye

A gonosz baba második önálló kalandja

Úgy adódott, hogy ismét megnéztem ezt a filmet. Tudni kell, hogy gyerekkorom óta félek a horrorbabáktól, illetve vannak az olyan babák, amiket kapnak a gyerekek, és ha megnyomod a hasát, akkor böfög vagy beszél stb. Na azoktól is parázom, de nagyon. ... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 16.

Ez a film kifejezetten átlagos horror kategóriába esett nálam. Újdonság nem volt benne, csupán a megszokott ijesztgetés ment. Ami szimpatikus volt benne, az ahogy összecsatolta az előző résszel. Ezen kívül viszont nagyon átlagos.

ArpiHajdu és Réci   2019. 08. 08.

Annabelle első kísértése

A Démonok között univerzum némileg visszaadta a bizalmamat: léteznek azért ma is zsigerekre ható, jó horrorfilmek. A rusnya baba első kalandja mégsem hagyott bennem mély nyomot. Sőt. Nyugodtan kijelenthetjük, hogy bár minden adott volt a sikerhez, eg... teljes kritika»

indingo   2017. 10. 03.

Igazából az első rész sem tetszett, ez sem. A története logikai bukfencekkel teli, nem volt félelmetes sem vagy legalább izgalmas. Amikor még nem zárták be Annabellt akkor is lett volna esélye megölni az édesapát miért nem tette meg akkor???

HercegPeter   2018. 08. 21.

Korunk legnagyobb horrorfranchise-a remélhetőleg visszakerül arra a szintre, ahol az első Démonok között-tel bemutatkozott. Az azt követő két film egyre gyengébb volt, de most úgy érzem van remény. Persze ennek a sorozatnak még a gyengébb részei is m... több»

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Nekem nem jött át a folytatás valamiért. Lapos, unalmas, kissé klisészerű alkotásnak tűnik. Horror, de nem lett olyan félelmetes, mint amilyennek be lett harangozva.

Lamboh   2017. 09. 28.

Az első résznél sokkal de jobb, viszont sajnos még így is elég gyenge eresztés lett. Minden téren átlagosnak mondanám.

A film legtöbb külső jelenetét ott forgatták, ahol a Westworld című sorozat hasonló jeleneteit is felvették.

A film költségvetése 15 millió dollár volt.

(Bob)

A film az Annabelle előzményeit dolgozza fel.

Alicia Vela-Bailey a rendező, David F. Sandberg előző filmjében (Amikor kialszik a fény) is játszott.

Az Annabelle 2 a Démonok között franchise negyedik filmje.

Az Annabelle 2. - A teremtés egy újabb megszállt babás/házas horror film, ami ugyan remekül használja a zsáner eszközeit mégsem tud olyan maradandó élményt nyújtani, mint a Démonok között első és második része. Megnyugtatás képpen viszont az Annabelle első részénél határozottan jobban sikerült. több»

Az első rész pocsék volt, de hozta a számokat. A második epizód az első előzményfilmje, pedig már az is a Démonok között prequelje volt. A rendezői székbe azt a David F. Sandberget ültették, aki már az Amikor kialszik a fényben bemutathatta, hogy az ijesztgetéshez nagyon ért. A 109 perces Annabelle 2 – A teremtés első fele csupán lassú alapozás. több»