Deku   2017. 08. 16.

Ez a film kifejezetten átlagos horror kategóriába esett nálam. Újdonság nem volt benne, csupán a megszokott ijesztgetés ment. Ami szimpatikus volt benne, az ahogy összecsatolta az előző résszel. Ezen kívül viszont nagyon átlagos.

indingo   2017. 10. 03.

Igazából az első rész sem tetszett, ez sem. A története logikai bukfencekkel teli, nem volt félelmetes sem vagy legalább izgalmas. Amikor még nem zárták be Annabellt akkor is lett volna esélye megölni az édesapát miért nem tette meg akkor???

HercegPeter   2018. 08. 21.

Korunk legnagyobb horrorfranchise-a remélhetőleg visszakerül arra a szintre, ahol az első Démonok között-tel bemutatkozott. Az azt követő két film egyre gyengébb volt, de most úgy érzem van remény. Persze ennek a sorozatnak még a gyengébb részei is minimum tucathorrornak mondhatóak. Így aztán sokat jelent, ha azt mondom, hogy ez a rész sokkal jobb az előzőnél. Ez a film elég rémisztő tudott lenni, ami igazán ritkaságnak számít manapság. Külön tettszettek a többi résszel való összekötések. Ilyen volt például az utolsó jelenet, vagy a fénykép, amivel a most közelgő Az apácára utaltak. Azt a filmet is várom, valamint a harmadik Démonok közöttet is. Előbbi elég keményen be van harangozva. Sajnos mostanában nem túl sokszor sült ki jó a túlhypeolt filmekből.

Lamboh   2017. 09. 28.

Az első résznél sokkal de jobb, viszont sajnos még így is elég gyenge eresztés lett. Minden téren átlagosnak mondanám.

Szilonka   2017. 10. 17.

Sokkal gyengébb lett, mint az első rész. Valahogy logikailag nem tudtam összetenni a történéseket. Nem lett a kedvencem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

David F. Sandberg
David F. Sandberg
Tayler Buck
Anthony LaPaglia
Miranda Otto
Tayler Buck
Talitha Bateman

Az Annabelle 2. - A teremtés egy újabb megszállt babás/házas horror film, ami ugyan remekül használja a zsáner eszközeit mégsem tud olyan maradandó élményt nyújtani, mint a Démonok között első és második része. Megnyugtatás képpen viszont az Annabelle első részénél határozottan jobban sikerült.
60/100 több»

Az első rész pocsék volt, de hozta a számokat. A második epizód az első előzményfilmje, pedig már az is a Démonok között prequelje volt. A rendezői székbe azt a David F. Sandberget ültették, aki már az Amikor kialszik a fényben bemutathatta, hogy az ijesztgetéshez nagyon ért. A 109 perces Annabelle 2 – A teremtés első fele csupán lassú alapozás. 70/100 több»

Tény, hogy az első részhez képest az Annabelle 2 egy hatalmas minőségi ugrást jelent, noha a léc meglehetősen alacsonyan volt… 5/10 több»

A film legtöbb külső jelenetét ott forgatták, ahol a Westworld című sorozat hasonló jeleneteit is felvették.

(ArpiHajdu és Réci )

A film költségvetése 15 millió dollár volt és jelenleg 306 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob )

A film az Annabelle előzményeit dolgozza fel.