Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Halálos hallgatás (2007)

Dead Silence

Sabnock Sanatory   2020. 09. 22.

Ismét működik az amerikai szennyipar, és kitolta az újabb termékét, ami semmiről sem szól, és senkinek. Nevetséges párbeszédek, gyenge sztori és igénytelen, béna rendezés. Nagyjából ennyi. Hja, és semmi nincsen, ami ezt a filmet a horror kategóriába sorolná.

indingo   2018. 08. 04.

Szerintem inkább halálosan gyenge volt. Nem túl erős próbálkozás. A története nevetséges és még nem is félelmetes.

Szilonka   2018. 08. 17.

Ha este, sötétben egyedül nézi az ember lehet, hogy félelmetes, de inkább a gagyi határát súrolja.

Bazzzsi   2019. 01. 10.

Sok benne az ok-okozati hiba, nem tud meglepetést okozni. A sztoriban elcsépelt, helyenként idegesítés.

Lonka   2018. 08. 26.

Chucky óta minden babától és figurától félek. Itt is ijesztő volt baba, de a története gyenge lábakon állt.

czigler.nora   2017. 08. 15.

Egyszer meg lehet nézni, de én nem féltem ettől a filmtől. A végétől eltekintve szerintem végig gyenge volt, a sztori is lassan haladt előre, és nem is kötött le.

időjós   2017. 02. 24.

Ami a film legvégét illeti, ötletes, bár vannak benne hibák, logikai bukfencek. Mindezek ellenére mégis azt mondom, hogy tulajdonképpen eredeti. Egyszer meg lehet nézni.

Az Universal Pictures stúdió 170. forgalmazott filmje.