Vedd a lelkem!

Vedd a lelkem!

My Soul to Take
Videók

Tizenhat évvel ezelőtt a poros kisvárosban, Rivertonban egy sorozatgyilkos tevékenykedett, aki állítólag meghalt. Ám úgy tűnik, visszatért, és meg akarja ölni azt a hét gyermeket, akik éppen az ő halálának napján születtek. Az egyik fiúnak, Adamnek - becenevén Bug - rémálmai, pontosabban rémlátomásai vannak, amelyek arról szólnak, kivel milyen szörnyűségek fognak történni a városkában. Bug egyre több titokra jön rá, no meg arra, hogy ő az egyetlen, aki megállíthatja a szörnyű sorozatgyilkost.

Rendező: Wes Craven
Író: Wes Craven
Premier (HU): 2011.10.27.

2019.07.14 Greeta

Max Thieriot egy nagyon tehetséges srác, most sem rajta múlott, de a film története elég béna. A feszültség nem volt meg benne.

2019.06.29 indingo

Maga az alaptörténet nagyon jó volt, de tettek bele egy-két olyan szálat amitől már a gagyit kezdte súrolni a film. Ha picit összeszedettebb lett volna egész jó film lehetne.

2019.04.14 BoBamburg

Wes Craventől kicsit többet vártam volna azért. Mármint szórakoztató meg pörgős film, de sokszor nagyon amatőr és helyenként nagyon leül a sztori, helyet adva az unalmas üresjáratoknak. Na meg többször is felfedezhető volt benne a sikoly filmek hangu... Több

2015.11.09 gihera81

Az elején egyből belecsapunk a lecsóba, pár perc alatt rengeteg szúrás, lövés, gyilok történik, az előzményeket letudva azonban egy kínos és igen zavaros tinidráma felé fordul a történet. Rossz, unalmas, semmiképp sem ajánlanám.

2015.06.10 smith

Méltatlanul alá van pontozva ez a film az imdb-n. Thriller fiatalokkal és rejtélyes gyilkosságokkal. Nálam működött. A sorozat rajongóknak érdekesség lesz látni a Bates Motel és a The Walking Dead egyik szerepelőjét.