A Halloween véget ér (2022)

Halloween Ends

Nick Lawrence
Andi Matichak
Will Patton
David Gordon Green
Kyle Richards

pj19   2022. 11. 06.

Szerintem kifejezetten gyengére sikerült a lezárása ennek a Halloween-sorozatnak.Maga a film meg förtelmes.

Anti007   2022. 10. 16.

Megosztó befejezés...

Kevés olyan horror film van,amit szinte minden korosztály ismer. Amiknek fő gonoszait mindenki ismeri. Akik gyerek/kamaszként rémálmainkban kísértettek,akiknek filmjei után ijeszgettük egymást,akiknek maszkja vagy eszköze felejthetetlen. Jason,Freddy... teljes kritika»

Lóri Ádámcsik   2022. 10. 12.

Végre egy jó Halloween!

Nem csak a vér fröcsög a vásznon, hanem van némi mondanivaló és történet is. Nincs túltolva, pont megfelelő játékidőt használtak, és a szereplők is jól hozták a figurát. Jó esti mozi, ajánlom!

Márk   2022. 10. 13.

Nem tudom, hogy más hogy van vele, de nekem személy szerint ez lett a kedvenc Halloween filmem. Epikos sztori és szerintem méltó lezárás, hacsak nem lepnek meg minket a készítők a jövőben újabb filmekkel. Többet nem is szeretnék elárulni róla. Nagyon érdemes megnézni!

Haj   2022. 10. 10.

Fuh, Jamie Lee Curtis most is, mint mindig eszméletlenül jó alakítást hoz. Nagyon örülök, hogy ő egy nagy visszatérője ennek a szériának. Az egész történet végre kapott egy jó ívet. Kedvem lenne most nyomban elölről kezdeni az egészet, de persze még így is emésztenem kell még egy kicsit.

stevepisti   2022. 10. 16.

Sokan panaszkodnak miatta, hogy Michael Myers keveset szerepel a filmben, lehet, hogy fizikálisan nem látjuk őt, de végig jelen van a mítosza. Beszélnek róla, félve emlegetik őt, erre építkezik a film nagy része, én nem bántam, hogy ezt a megoldást v... több»

CURICA88   2022. 10. 15.

Hány éves Michael Myers ? Most van csúcsformában !

Biztosan nem magas a vérnyomása. Mindig csak sétál, és mégis mindenkit elkap és megöl, futni még nem láttam. Én csak az első részt és ezt a részt láttam, a többi ötvenet nem. Szerintem nem veszítettem semmit . Semmi extra, pár gusztustalan jelenetet leszámítva. Remélem, valóban véget ért . Több bőrt ne húzzanak le róla.

A film összbevétele 63 216 946 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 102 455 265 forintot termelt. A hazai mozik összesen 54 679 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Arra a kérdésre, hogy ez a film lesz-e a sorozat utolsó filmje, Jason Blum megerősítette, hogy további produkciók érkezhetnek, mivel Malek Akkad úgy döntött, hogy folytatni szeretné a szériát.

(csd)

Jamie Lee Curtis elmondta, hogy ez lesz az utolsó alkalom, amikor Laurie Strode-ot alakítja.

(csd)

David Gordon Green rendező a Gyilkos Halloween promója kapcsán adott interjúban megerősítette, hogy A Halloween véget ér esetében a két film között négy évnyi időeltolódás lesz.

(csd)

A film a kultikus franchise utolsó felvonása.

(csd)

Az eredeti tervek szerint a film 2021 októberében került volna a mozikba, a koronavírus-járvány következtében kialakult helyzet miatt azonban a stúdió egy évvel elhalasztotta a premiert.

(csd)

Nem állítom, hogy alapötlet szinten nincs benne használható elképzelés, de összességében roppant keserédes a végeredmény. Az mindenképpen becsülendő, hogy az alkotók igyekeztek új irányba elindulni, de erősen kérdéses, hogy miért pont a lezárásnál tették ezt. Nyomokban tartalmaz élvezhető pillanatokat, de nehezen tudom titkolni a csalódottságomat, hiszen a Halloween véget ér az új trilógia egyértelműen leggyengébb epizódja. több»

Utolsó felvonásához érkezett a 2018-ban indult, a korábbi folytatásokat hatályon kívül helyező horrortrilógia. Sajnálatos fejlemény, hogy az ígéretes kezdetet óriási nívóromlás követte, mely épp a mindenre pontot tevő zárlatban hág tetőfokára. több»