A Halloween véget ér

Halloween Ends

2023.11.04 Török389133

Meglepően jó volt ez a rész, bár az első fél óra még unalmas, de utána kifejezetten érdekes lesz a történet (amit nem gondoltam volna az előző rész után), és nagyon hangulatos a film, nagyrészt a fantasztikus zenének köszönhetően.

2022.10.16 Anti007

a nap véleménye

Megosztó befejezés...

Kevés olyan horror film van,amit szinte minden korosztály ismer. Amiknek fő gonoszait mindenki ismeri. Akik gyerek/kamaszként rémálmainkban kísértettek,akiknek filmjei után ijeszgettük egymást,akiknek maszkja vagy eszköze felejthetetlen. Jason,Freddy... Teljes kritika

2022.10.12 Lóri Ádámcsik

Végre egy jó Halloween!

Nem csak a vér fröcsög a vásznon, hanem van némi mondanivaló és történet is. Nincs túltolva, pont megfelelő játékidőt használtak, és a szereplők is jól hozták a figurát. Jó esti mozi, ajánlom!

2022.10.16 stevepisti

Sokan panaszkodnak miatta, hogy Michael Myers keveset szerepel a filmben, lehet, hogy fizikálisan nem látjuk őt, de végig jelen van a mítosza. Beszélnek róla, félve emlegetik őt, erre építkezik a film nagy része, én nem bántam, hogy ezt a megoldást v... Több

2022.10.15 HE7EDIK

Myers megcsúfolàsa

A történet olyan szinten gagyi, hogy egy Keresztanyu epizód is simán kenterbe veri. Myers a szociopata gyilkos mintapéldánya, nem kérdez, csak a legbrutálisabb módokon legyilkolja, aki épp eléje kerül. Ezzel szemben itt van egy lúzer hülyegyerek, akinek belenéz a szemébe és elengedi. Ha ez nem lenne elég, még tanítja is, sőt, a maszkját is hagyja levenni, hogy helyette gyilkoljon. Persze aki agy nélkül néz filmeket, azt az ilyen részletkérdések nem is zavarják, de az egész olyan, mint ha egy Horrorra akadva epizódot néznénk. Arról nem is beszélve, hogy a film háromnegyede elmegy üresjáratokkal. Aki kedveli a Halloween filmeket, messze kerülje el, mert óriásit fog csalódni.

2023.08.28 JRD

Senki másért, csakis Jamie Lee Curtis miatt néztem meg. Nem sok színész van, aki évtizedeken át beleolvadt egy sztoriba. Viszont titkon bíztam benne, hogy ezzel a résszel végre lezárják a történetet... (Mert lássuk be, hogy nem sok gonosz karakter va... Több

2022.10.19 kabel

Érdekes valami

A film egész közel kerül hozzá, hogy szóljon valamiről, ami legalább egy picit érdekes. Hogyan lesz valaki gonosz, mi vezet egy embert rá, és mit csinál? A film egy változást mutat be, főszereplőnk zuhanás kimondottan érdekes. Rengeteg allegorikus apró elem van, amiket csak másodszorra vettem észre. A film nem Michael Myersről szól, úgy érzem, sokan emiatt pontozzák le, de pont emiatt ezerszer érdekesebb a film. Sajnos, mire kibontakoznak dolgok, elfogynak a megölhető mellékszereplők, és a film egyszer csak minden ceremónia nélkül véget ér.

2023.08.01 Jocpappa

5 Májkül a 10-ből

Nem volt ez olyan f*s, gyerekek... Mármint nagyon f*s, de nem gázabb, mint bármelyik előző Halloween rész. Az összes egy sz*r, ha egy másodpercre belegondolunk. Arra vagyok kíváncsi, Májkül hogyan fedezte a megfelelő mennyiségű makrotápanyagokat, vitamint és egyebeket a csatornában 3 éves önkéntes száműzetése alatt, hogy 65-68 éves bácsiként is ilyen kicsattanó formában térhessen vissza. Ilyenektől hemzseg nemcsak ez a film, de ez az egész műfaj, nem érdemes ezen fennakadni. Kicsit hosszabb a kelleténél, és a film első fele olyan, mint egy tv-dráma romantikus elemekkel. Ezen kívül nézhető. Csak kurvára remélem, hogy elengedik végre ezt a szériát!

2022.10.13 Márk

Nem tudom, hogy más hogy van vele, de nekem személy szerint ez lett a kedvenc Halloween filmem. Epikos sztori és szerintem méltó lezárás, hacsak nem lepnek meg minket a készítők a jövőben újabb filmekkel. Többet nem is szeretnék elárulni róla. Nagyon érdemes megnézni!

2022.10.10 Haj

Fuh, Jamie Lee Curtis most is, mint mindig eszméletlenül jó alakítást hoz. Nagyon örülök, hogy ő egy nagy visszatérője ennek a szériának. Az egész történet végre kapott egy jó ívet. Kedvem lenne most nyomban elölről kezdeni az egészet, de persze még így is emésztenem kell még egy kicsit.

2022.11.06 pj19

Szerintem kifejezetten gyengére sikerült a lezárása ennek a Halloween-sorozatnak.Maga a film meg förtelmes.

2023.02.18 BÉLA

Gyenge

Nos, én bizony elaludtam rajta.

2023.03.02 barics01

Lehet, nem leszek népszerű, de nekem tetszett ez a film. Legalábbis a legutóbbi, Gyilkos Halloween alcímű résznél mindenképp jobb volt. Szerintem jól sikerült lezárni az elmúlt bő 40 évet. Aztán majd kiderül, hogy mit hoz még a jövő, már ami a franchise-t illeti.

2023.02.10 Gyula Gábor Antal

Hát, ezt csúfították keményen. Michale Myers, mint aki esti sétát tart, nincs sztori a filmben. Jamie Lee Curtis kevés a filmhez, olyan gyenge lett, hogy majd elaludtam rajta.