Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Insidious: A gonosz háza (2013)

Insidious: Chapter 2

Kanyi   2020. 10. 19.

nehol lassu tempoju de egesz turheto az ijesztesek nehol kiszamithatoak

Márton   2019. 02. 13.

Hozza az elvárt szintet

A 2010-ben bemutatott Insidious kirobbanó siker volt szinte mindenhol (ez alól viszont sajnos kis hazánk kivételt képez, mert hát nálunk nem vetítették a moziba, de még azóta sem adták ki Dvd-n vagy más egyéb formátumban, ami azért hatalmas szégyen s... teljes kritika»

indingo   2019. 08. 17.

Patrick Wilson mostanság csupa ilyen filmben tűnik fel, ami nekem már picit unalmas. A története sem volt túl egyedi, nekem az első rész jobban tetszett.

dailyfilmsan   2018. 12. 19.

Méltó folytatása az elsőnek. Még talán izgalmasabb is mint az első. A krimi része nagyot dobott a filmen és egy nagyon érdekes háttérsztori bontakozott ki. Nem az őrületbe kergetősen ijesztegetős inkább a kialakult helyzet hozza rá a frászt a nézőre.... több»

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Nagyon átjött a film,misztikus, félelmetes,és brutális volt,jól felépítve. Kezdve onnan, hogy a feleséggel fényes nappal mik történnek...Tetszett minden mozzanata, és lekötött. Igazi horror! Ajánlott!

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

hát én rendkívül féltem tőle, végig ijesztő volt és feszült hangulatú. Az egész misztikumot jól átadta a történet és a színészeket szerettem benne, jól alakítottak. Patrick Wilsontól az ilyen stílusú filmek általában mindig jók, ezért érdemes megnézni.

harnas1207   2019. 09. 30.

Nem ezzel a résszel akartam kezdeni, de épp adta a tv. számomra azt adta amit vártam. Ezt a stílust szeretem. A Démonok között 1-2-re emlékeztet és nem csak a főszereplő miatt. Ajánlom mindenkinek.

A filmben látható Panasonic videomagnóról úgy koptak le a betűk, hogy a "Panic" azaz "pánik" szót adják ki.

(kázsé)

Elise házában egy afrikai, törzsi festmény látható, ami a Parajelenségek sorozatban is szerepelt.

(kázsé)

A film legnagyobb részét a Linda Vista közkórházban forgatták.

(kázsé)

A ház a film elején ugyanaz, mint ami a Bűbájos boszorkányokban látható.

(kázsé)

A filmben utalások találhatóak Neil Gaiman "Sandman" c. képregénysorozatára.

(kázsé)

A rendező James Wan megjelenik egy fali poszteren.