indingo   2019. 08. 17.

Patrick Wilson mostanság csupa ilyen filmben tűnik fel, ami nekem már picit unalmas. A története sem volt túl egyedi, nekem az első rész jobban tetszett.

dailyfilmsan   2018. 12. 19.

Méltó folytatása az elsőnek. Még talán izgalmasabb is mint az első. A krimi része nagyot dobott a filmen és egy nagyon érdekes háttérsztori bontakozott ki. Nem az őrületbe kergetősen ijesztegetős inkább a kialakult helyzet hozza rá a frászt a nézőre. Patrick Wilson fenomenális volt benne. Nagyon jól eljátszotta a megszállottat. Nekem tetszett nagyon.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

hát én rendkívül féltem tőle, végig ijesztő volt és feszült hangulatú. Az egész misztikumot jól átadta a történet és a színészeket szerettem benne, jól alakítottak. Patrick Wilsontól az ilyen stílusú filmek általában mindig jók, ezért érdemes megnézni.

harnas1207   2019. 09. 30.

Nem ezzel a résszel akartam kezdeni, de épp adta a tv. számomra azt adta amit vártam. Ezt a stílust szeretem. A Démonok között 1-2-re emlékeztet és nem csak a főszereplő miatt. Ajánlom mindenkinek.

sabnock666   2018. 03. 15.

Nagyon átjött a film,misztikus, félelmetes,és brutális volt,jól felépítve. Kezdve onnan, hogy a feleséggel fényes nappal mik történnek...Tetszett minden mozzanata, és lekötött. Igazi horror! Ajánlott!

A filmben látható Panasonic videomagnóról úgy koptak le a betűk, hogy a "Panic" azaz "pánik" szót adják ki.

(kázsé)

Elise házában egy afrikai, törzsi festmény látható, ami a Parajelenségek sorozatban is szerepelt.

(kázsé)

A film legnagyobb részét a Linda Vista közkórházban forgatták.