Insidious: A gonosz háza

Insidious: Chapter 2

2024.02.08 SzimikeésBéci

Azt kell mondjuk, ez ütősebb lett egy hangyányival, mint az első rész volt. Ezeket figyelembe véve nem is számíthatunk unalomba fulladt filmezésre, de borzongásra annál inkább.

2019.02.13 Márton

a nap véleménye

Hozza az elvárt szintet

A 2010-ben bemutatott Insidious kirobbanó siker volt szinte mindenhol (ez alól viszont sajnos kis hazánk kivételt képez, mert hát nálunk nem vetítették a moziba, de még azóta sem adták ki Dvd-n vagy más egyéb formátumban, ami azért hatalmas szégyen s... Teljes kritika

Nagyon átjött a film,misztikus, félelmetes,és brutális volt,jól felépítve. Kezdve onnan, hogy a feleséggel fényes nappal mik történnek...Tetszett minden mozzanata, és lekötött. Igazi horror! Ajánlott!

2019.08.17 indingo

Patrick Wilson mostanság csupa ilyen filmben tűnik fel, ami nekem már picit unalmas. A története sem volt túl egyedi, nekem az első rész jobban tetszett.

2018.12.19 dailyfilmsan

Méltó folytatása az elsőnek. Még talán izgalmasabb is mint az első. A krimi része nagyot dobott a filmen és egy nagyon érdekes háttérsztori bontakozott ki. Nem az őrületbe kergetősen ijesztegetős inkább a kialakult helyzet hozza rá a frászt a nézőre.... Több

2021.06.04 elekm90

Tisztességes folytatása az első résznek. Egy kicsit kevésbé tetszett, de nagyon okosan vitte tovább a történetet onnan, ahol az első abbamaradt. Patrick Wilson jól hozta az ebben a részben ráosztott szerepet.

2023.07.26 Jocpappa

10 évvel később is ocsortány mocskos, rohadt félelmetes, James Wan egy igazi hülyegyerek :D

2019.09.30 harnas1207

Nem ezzel a résszel akartam kezdeni, de épp adta a tv. számomra azt adta amit vártam. Ezt a stílust szeretem. A Démonok között 1-2-re emlékeztet és nem csak a főszereplő miatt. Ajánlom mindenkinek.

2018.11.09 BoBamburg

Kicsit gyengébb, mint az előző része, legalábbis kevésbé parás és az atmoszférája se olyan erős. Gonosz démonok is kissé kommerszebbek, az előzőben a piros pofájú arc vadabb volt. De viszont nagy pozitívuma azok a részek, ahol összekötötték az előző ... Több

2016.09.11 puffancshercegnő

hát én rendkívül féltem tőle, végig ijesztő volt és feszült hangulatú. Az egész misztikumot jól átadta a történet és a színészeket szerettem benne, jól alakítottak. Patrick Wilsontól az ilyen stílusú filmek általában mindig jók, ezért érdemes megnézni.

2017.11.03 SzFa

A mai kornak megfelelő démonos horror film, ami leginkább a hangeffektektől, a zajoktól és a meglepődésre hajaz. De azért nézhető film, egynek elmegy.

2016.10.15 hell.l

Ez a folytatás szerintem nem kellett volna. Az előző rész viszonylag jól sikerült, a története logikus volt. Itt viszont néha nem tudtam , hogy most mi van és mi miért történik

2017.08.14 czigler.nora

Az első rész szerintem jobban sikerült, de gyakran van ez így a folytatásoknál. Ennek kicsit olyan érzete volt, hogy se füle se farka. Azért voltak jó pillanatai

2016.10.28 jencike1985

Nagyon izgalmas horror film lett. Nekem személyem szerint jobb lett mint az első rész. Izgatottan néztem végig mikor mi fog történni, de sajnos nem egyszer nem kétszer elvesztem a filmben. Ezt leszámítva jó film lett.