Insidious: A gonosz háza

Insidious: Chapter 2

2017.03.12 levus02

Már az első rész sem tetszett annyira, de ez meg főképp nem. Az alapötlet nagyon jó, de rosszul vitelezték ki őket, látszik hogy siettek a filmmel. Az első résznél azt hittem csak jobb lesz, de.. nem...

2015.06.01 War Of Change

Végre egy igazán jól felépített horror, van eleje vége és félelmetes is volt. A fordulatok nagyon jók voltak és a színészek is kitettek magukért. Le a kalappal a rendezők előtt!!!! Minden egyes percét élveztem.

2015.01.31 sinkotiborne

Nekem be jött persze az első rész jobb volt , talán a hangulata miatt amit a " másik világba való átlépéskor adott a film. Ebben a részben tetszett a médium, és a társai szál, amire szükség is volt.

2015.01.27 Cintii9913

Az egyik legfélelmetesebb horror sztori, amit valaha láttam, és annak ellenére, hogy ijesztő volt, a története teljes mértékben lekötötte a figyelmemet. Csak ajánlani tudom!!

2015.01.31 retine43

Nekem nagyon tetszett! Az első rész ismeretében néztem meg és nem okozott csalódást. Sok a hasonlóság, de én inkább úgy mondanám, hogy egyenes folytatása az elődnek, egy egészként kell tekinteni a két filmre.

2015.09.19 romeo666

És még mindig James Wan :) ez is nagyon jó rész volt bár én szerintem ha választani kellene akkor az első volt a jobb egy picivel... de ez is megérdemli az 5 csillagot :)

2015.02.28 grufa

Az első rész nagyon-nagyon jó volt, de ez nekem nem jött be annyira. Viszonylag a helyén van, megáll önmagában is, van hangulata, van benne elég félelmetes jelenet, szóval meg lehet nézni, de ha valaki igazán jó horrort szeretne, nézze meg az első részt.

2016.04.26 Guszti

Jó kis film volt, rendesen összerakott horror, jó kis rendezői munka. Kicsit sablonos, panelekből építkezik, de nem nagyon zavaró, abszolúte nézhető. Ajánlom azoknak, akik szeretik a horror műfaját.

2016.06.25 tüzifa

Egy nagy összevisszaság. A rendező nem tudta eldönteni, hogy most ki is a célcsoport, akinek a filmet szánja. A vége követhetetlen, összevissza, néhol már röhejes. Nem tudom, miért kellett ezt a szépen bontakozó filmet így elcsépelni a vége felé. Aki parázni akar, annak a 3. részt sokkal jobban tudnám ajánlani. 6,5/10