Insidious: A gonosz háza

Insidious: Chapter 2

2020.10.19 Kanyi

nehol lassu tempoju de egesz turheto az ijesztesek nehol kiszamithatoak

2016.01.06 kissjanos21

Szerintem gyengébb az első résznél, de még mindig jó. Igazi folytatás, annak minden előnyével és hátrányával -ami néha ugyanaz. Ismerjük a szereplőket, a környezetet, már nincs kibogoznivaló, mehet a nyílt sisakos küzdelem. És vége a rejtélynek, gyengébb a hangulat.

2016.04.20 gazsika1978

Szerintem gyengébb az első résznél, a történet most is eszméletlen szálon fut, még mindig jó. Igazi folytatás, bár , gyengébb a hangulat. Sok a szerelmes és a vicces jelenet, de elmaradhatatlan a nagy visszatérés és a segítség, és a folytatható befejezés.

2020.01.20 imreacs82

Számomra az ilyen mértékű horror már túlzás. A sablonok mellett nagyon sok a túlkapás, emiatt nem kötötte le a figyelmemet. Vannak félelmetes részek, túl sok is, de a tartalom nulla.

2015.06.16 cunci

Összességében, hozza az első rész szintjét az Insidious második fejezete, sőt, talán még tempósabb és ijesztőbb is annál, viszont sztori szempontjából jóval kidolgozatlanabb. A színészek játéka az előző részhez hasonló, tehát mindenki hozza azt, amit megkövetel a műfaj.

2015.05.23 inemeth

Összességében az Insidious érdekes alkotás, de mindenek előtt túlzsúfolt. Az elemeket pedig amiből a film építkezik nem igazán sikerült össze csiszolni. Gyengébb mint az első rész.

2018.08.12 varkonyiildi

Hátborzongató thriller horror elemekkel. Moziban igazi élmény volt. Feszült, kiszámíthatatlan, fordulatos, több szálon futó történet, frappáns befejezéssel.

2015.06.29 macikutya

Az Insidious 2. része, már fele annyira félelmetes sincs, mint az első része. Bár, mégy így is van, egy nagyon erős hangulata, és a sztorit is érdekes irányba terelgették. Inkább mítoszt kanyarítottak, mintsem valódi horrort készítettek. A színészek nem rosszak, amit kell azt teljesítik.

2015.06.30 bigi

Az Insidious a film feléig meghökkentően jó atmoszférájú: recseg a ház, az ajtók naná nyikorognak és néha nem akkor ijedsz meg, amikor várod- persze itt is vannak klisék. Mivel a szereplőgárda ismertebb színészekből áll, ezen a fronton sincs miért szégyenkezni, mindenki hozza, amit illik.

2015.10.11 Alexa

Véleményem szerint ez egy egész jól sikerült folytatás lett. Számomra hozta azt, amit elvártam tőle az első rész ismeretében. A színészek is jók voltak, főleg Elsie. A harmadik rész már gyengébb, de még az is bőven jobb, mint egy átlag mai horror

2015.10.02 hawaiipizza

Nem tökéletes, de mégis nagyszerű. Ajánlom! (Mondjuk nem tudom eldönteni, hogy ez most az első, vagy a második rész. Lényegtelen, mindkettő jó, de az elsőt mindenképp látni kell a másodikhoz. Anélkül zavaros lesz.)

2015.05.19 Sz.N.K.N

James Wan rendező úr újra remekel. Meg kell hagyni, ez is egy kifejezetten ütős kísértetes horror lett, ami meglehetősen kevés pénzből készült, de óriási sikert aratott. Félelemkeltés terén csillagos ötös a film! Wan most sem viccel, nem szúrja ki a ... Több

Jól felépített, a jumpscare-ek is a helyükön vannak, lebilincselő, izgalommal teli. Sikeresen visz új színárnyalatot eme univerzumba. Ajánlom mindenkinek! :)

2015.01.25 andy07

A legjobb. Jó a sztorija, de nem éri el az első rész szintjét.