Borzongás - Hajsza a metróban

Borzongás - Hajsza a metróban

Creep

A Hajsza a metróban című thriller története a metróban játszódik. Kate éppen hazafelé utazik az egyik éjjeli járattal, amikor a szerelvény hirtelen megáll és kialszanak a fények. Az ijedt lány felé egy zseblámpás férfi közelít, aki ahelyett, hogy megnyugtatná… Több

Ország: Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2006.06.02.

2020.12.31 drg0602

Szerintem nem rossz...

Szerintem nem rossz, sőt nézhető kategória. Az egész film légköre elég nyomasztó és brutális. Nekem tetszett, pedig nagyon egyszerű történettel rendelkezik a film. Viszont olykor izgalmas is. Nézhető, 10/8.

2015.06.23 Newyqrk

életelm első horro filmje, Igazi hülye szőke picsával. Érdemes megnézni. Borzongani fogsz és egyben fogni a fejed, hogy az a nő miért ilyen h... p.... Ettől eltekintve egész jó kis horror film meglepően sok izgalommal.

2017.01.08 vesztingerkitti

Nem volt hiteles, sem pedig félelmetes, hiányoztak az igazi karakterek, a jo és látványos jelenetek, Nincsen elég izgalom, csapott és unalmas a történet, a befejezése sem okozott nagy meglepetést.

A filmet 2003 októberében forgatták Londonban és Kölnben. Szerző: dulkap

Franka Potentét a forgatás során vakbélgyulladás miatt kórházba kellett szállítani. Szerző: dulkap

A német verzióban Franka Potente önmagát szinkronizálta le. Szerző: dulkap

A főgonosz Craig nevét a rendező, Craig Fackrell nevű barátjától kölcsönözte, aki fel is tűnik a filmben, mint hajléktalan egy pénzautomata mellett. Szerző: dulkap

Franka Potente az első és egyetlen jelöltje volt Christopher Smithnek Kate szerepére.Szerző: dulkap

(2018. 03. 05.)
Christopher Smith (A lé meg a Lola) egy középszerű történetet alkotott, bár az elején még reménykedtem a jó felvezetésben, miszerint a csaj éjfél után metrójáratban ragad, se ki, se be – ebből akár még jó sztorit is kerekedhetett volna! 5/10 Több