Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Borzongás - Hajsza a metróban

vesztingerkitti   2017. 01. 08.

Nem volt hiteles, sem pedig félelmetes, hiányoztak az igazi karakterek, a jo és látványos jelenetek, Nincsen elég izgalom, csapott és unalmas a történet, a befejezése sem okozott nagy meglepetést.

Newyqrk   2015. 06. 23.

életelm első horro filmje, Igazi hülye szőke picsával. Érdemes megnézni. Borzongani fogsz és egyben fogni a fejed, hogy az a nő miért ilyen h... p.... Ettől eltekintve egész jó kis horror film meglepően sok izgalommal.

Franka Potente

Christopher Smith (A lé meg a Lola) egy középszerű történetet alkotott, bár az elején még reménykedtem a jó felvezetésben, miszerint a csaj éjfél után metrójáratban ragad, se ki, se be – ebből akár még jó sztorit is kerekedhetett volna! 5/10 több»

A filmet 2003 októberében forgatták Londonban és Kölnben.

Franka Potentét a forgatás során vakbélgyulladás miatt kórházba kellett szállítani.

A német verzióban Franka Potente önmagát szinkronizálta le.