A Halloween véget ér

Halloween Ends

Cinegore.net
2022/10/28

Nem állítom, hogy alapötlet szinten nincs benne használható elképzelés, de összességében roppant keserédes a végeredmény. Az mindenképpen becsülendő, hogy az alkotók igyekeztek új irányba elindulni, de erősen kérdéses, hogy miért pont a lezárásnál tették ezt. Nyomokban tartalmaz élvezhető pillanatokat, de nehezen tudom titkolni a csalódottságomat, hiszen a Halloween véget ér az új trilógia egyértelműen leggyengébb epizódja. Több

KULTer.hu
2022/10/29

Nyomokban slashert tartalmaz
Utolsó felvonásához érkezett a 2018-ban indult, a korábbi folytatásokat hatályon kívül helyező horrortrilógia. Sajnálatos fejlemény, hogy az ígéretes kezdetet óriási nívóromlás követte, mely épp a mindenre pontot tevő zárlatban hág tetőfokára. Több

Roboraptor
2023/04/23

A Halloween véget ér egy meglehetősen identitászavaros film. Mert bár a címe alapján a franchise lezárása lenne a fő célja, közben megpróbálja új irányba is vinni azt. Noha ez utóbbiban lenne is potenciál, sajnos a két cél végül kioltja egymást. Több

Vox.hu
2023/05/11

Értékelés: 2.5/10
Az ígéretesen induló új trilógiát a lezáró résszel sikerült annyira elbarmolni, hogy ha valaha új rész készülne a Halloween-sorozathoz, jó eséllyel ezeket az epizódokat is kukázzák majd. Több

Revizoronline.com
2023/06/21

Szörnyszülés
David Gordon Green visszatér 2018-as Halloweenjének személyesebb hangvételéhez, és egyúttal Mike Myers mítoszának újszerű aspektusát tárja fel. Bár igyekezete biztató, a végeredmény hagy maga után némi kívánnivalót. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!