Gyilkos Halloween (2021)

Halloween Kills

Lubi   2021. 10. 17.

Vérszegény mészárlás

Michael Myers hiába riogatja évtizedek óta a rajongóit, trükkjei egyre inkább csak kétségbeesett próbálkozások a sorozat életben tartására. Az első Halloween formateremtő megoldásai óta a slasher műfaj is jószerével igénytelen hentelésekben teljesede... teljes kritika»

7ETEDIK   2021. 10. 16.

Valamivel jobb, mint az előző rész, a gyilkolások is kreatívabbak, főleg, mikor Myers késtartónak használja egyik pórul járt áldozatát. A tűzoltós jelenet viszont lehetett volna hosszabb, abban sokkal több volt.

Magyarországon a filmet először 2021. október 21-én mutatják be.

(Zsolt Zsolt)

Jamie Lee Curtis immáron hatodik alkalommal alakítja Laurie Strode szerepét. A színésznő ezzel lekörözte Donald Pleasenece-t, aki a Halloween Killsig a legtöbb alkalommal tűnt fel franchise filmjeiben.

Tommy Doyle szerepét Paul Ruddnak is felajánlották, azonban a színész a Szellemirtók: Örökség forgatása miatt nem tudta vállalni a szereplést.

Michael Myers szerepét Nick Castle és James Jude Courtney alakítják a filmben.

Ez a Halloween-franchise 12. filmje.

Nekünk pedig nincs más dolgunk, mint megvenni a mozijegyet, mert Michael ezúttal tényleg hazatért. Aztán egy év múlva jöhet a Halloween Ends, amely a hírek szerint négy esztendővel később kapja fel újra a történet fonalát. Alig várom. több»