Fűrész 6. (2009)

Saw VI

Sabnock Sanatory   2020. 08. 20.

Gyenge,és erőtlen történet,összevagdosott,lapos,ötlettelen.Az eredeti történethez hozzá-hozzá toldanak,és egyre rosszabb.Többet akarnak,és kevesebbet adnak.Értelmetlen hentelés,és semmi több.

Artemisia   2017. 11. 02.

Meglepően jó, hozza az első rész zseniális atmoszféráját és feszültségét, végre a játék is érdekfeszítő. A film eleji mérleg-csapda tökéletes, meghökkentő és brutális, ahogy a körhinta és a többi csapda is, valóban az első rész minőségét kapjuk! A cs... több»

GedyPapa   2017. 11. 06.

Az egyik leggyengébb rész az összes között. Egyedül a többlépcsős "játék" mentette meg a nézhetetlen kategóriától. A háttérsztori már szinte teljesen lerágott csont, de még mindig rá akarnak tenni néhány lapáttal, ami már sokkal inkább visszás mintsem élvezhető.

TribeBubu   2016. 08. 07.

Az előző néhány rész változatlanul alacsony színvonala.

ZeroHero   2015. 05. 21.

Kicsit talal mar eroltetett, neha olyan, mintha egy horrorszappanopera lenne, komoly figyelemre van szukseg, hogy az ember ossze tudja szedni a korabbi reszekben elejtett infokat es az ittenieket. Mindenkepp kiemelkedik az utobbi 10-15 ev horrorfilmjei kozul.

respect the movies   2018. 02. 10.

Szerintem gyenge film lett! Kedvelem a Fűrész filmeket, de talán ez a rész volt számomra a leggyengébb és a legkevésbé élvezhetőbb etapja! A történetét is túl erőltetettnek éreztem, azok a próbálkozások sem működtek túl jól, amikkel próbálták a harma... több»

moov18   2016. 02. 02.

Elég bosszantó, hogy a témát már kimerítették és teljesen megrágták-kiköpték. Most is szentül állítom, hogy a harmadik résztől, egészen a hetedikig bezárólag feleslegesek, unalmasak, semmitmondóak. Néha még kapunk egy-két sokkoló jelenetet az arcunkb... több»

A készítők szerették volna a történetbe belehelyezni az első Fűrész rész túlélőjét Dr. Gordont (Cary Elwes) de a színész épp egy másik filmen dolgozott, ezért ezt az ötletet áthelyezték a következő Fűrész részbe!

(respect the movies)

Eredetileg már a hatodik részt is 3D-re szerette volna készíteni a stúdió, de ez végül nem valósult meg a rendező kérésére, mert több idő kellett volna hozzá!

(respect the movies)

A forgalmazó stúdió látva hogy a hatodik Fűrész film messze elmaradt anyagilag a többi résztől, ezért elálltak attól az ötletüktől, hogy a következő Fűrész rész (amit AKKOR a széria befejezésének is szántak) két részben jelenjen majd meg!

(respect the movies)

Az összes Fűrész filmek közül ez a rész termelte a legkisebb összbevételt világszerte, közel 68 millió dollárt!

(respect the movies)

Az eddigi Fűrész filmek közül ez az első olyan epizód, aminek a filmvégi stáblista után található extra jelenet a filmhez!