Insidious: A gonosz lélek (2015)

Insidious: Chapter 3

Dermot Mulroney
Lin Shaye

harnas1207   2020. 10. 19.

Sajnos ez a rész elég gyenge lett. Úgy érzem több logikátlanság is megjelenik a filmben. Aki látta mind a 4 részt, tudja, hogy úgy lesz kerek egész a történet és minden meg lesz magyarázva, de ahogy ez szokott lenni, ha végiggondoljuk az egész sztori... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 22.

Szellemek, démonok, túlvilági lények...miszticizmus felsőfokon. Lerágott csont, de azért mindig megnézzük a sorozatban gyártott agyunkig ható filmeket. Nem rossz film...ennyi. Nem rossz, de semmi igazán extra. Megnézzük, bólintunk, és várjuk a következőt!

dailyfilmsan   2019. 01. 29.

Horrorhoz képest igazán gyengének mondható. A történet sem túl bonyolult, talán egy gyerekeknek szóló estimesében több a fordulat és az esemény mint ebbenn a filmben. Lassan indulbe szinte csak az utolsó 25-30 percben kapunk valami hasonlatosat az el... több»

BoBamburg   2018. 11. 14.

Az a gonosz lélek aki megcsinálta ezt a filmet. Olcsó ijesztgetések és századjára elsütött történet. Első két rész teljesen jó kis horror volt, de ezen többet nevettem mint amennyit féltem. Az egész filmben egy értékelhető jelenet ha van.

Márton   2019. 02. 13.

Az első repedések a széria minőségén

A 2010-ben útjára indított Insidious széria 5 év alatt trilógiává terebélyesedett és mivel az előző részek maximálisan teljesítették az álomgyár elvárásait (miszerint aprópénzből készültek és a gyártási költségeinek a többszörösét termelték vissza, e... teljes kritika»

SzFa   2017. 10. 03.

A túlvilági rész nagyon izgalmas és érdekes, látványos, amikor vándorol a benne. Vannak benne igazán paráztatós, félelmetes részek. Számomra egy átlagos értékelést kap.

czigler.nora   2017. 08. 15.

Nem volt ez rossz film, a sztori tényleg klisés volt ,de már nem nagyon tudnak újat kitalálni szerintem. Elég hasonló volt mind 3 része ennek a filmsorozatnak.

A film összbevétele 112 983 889 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 659 115 forintot termelt.

A Rotten Tomatoes kritikai oldalon 59 % -os az értékelése a filmnek, 121 vélemény alapján.

(dailyfilmsan)

Világszerte 112,8 millió $ bevételt produkált a film.

(dailyfilmsan)

A film nagy részét a San Fernando- völgyben forgatták.

(dailyfilmsan)

11 millió dollárból készült el a film.

(dailyfilmsan)

Ebben az epizódban nem találkozhatunk a Lambert családdal.

(dailyfilmsan)

Paráztatós horror a javából! (A háromnegyed részéig.) Az Insidious – Gonosz lélek sokat tanult az előző rész hibáiból. több»