Mi

Mercy23 Nézhetetlen  2019. 03. 24.
Költsd bármi másra a pénzed, mint erre!

Ekkora egy hulladék filmet még nem láttam. Alig vártam, hogy vége legyen. Unalmas volt, elméletileg horror-thriller, de közben betettek pár sz*r poént is. Ennel még akkor is jobban jártam volna, ha itthon maradok és megnézem a Barátok köztöt a Tv-ben.

wickedgame Nézhetetlen  2019. 03. 23.

Moziban néztem meg. Kidobott pénz volt, az időm rablásáról ne is beszéljünk! Azt gondolom, sokkal jobban meg lehetett volna csinálni. Nem horror, nem thriller és a felesleges erőltetett poénok miatt még vígjátéknak sem mondanám. Már nagyon vártam, hogy vége legyen... csak ültem a moziszékben és csak arra tudtam gondolni, hogy mi ez a trágya? ???? Ezt a filmet teljesen felesleges volt elkészíteni... megnézni meg főleg!

HETEDIK   2019. 03. 23.

Aki néger emberkék fogócskázását akarja nézni 2 órán keresztül, bátran dobjon ki az ablakon pár ezer forintot, de igazából nettó időpocsékolás a film. Peele, mivel komikusként megbukott, mostanság filmrendezéssel foglalkozik. Első alkotása nem is volt rossz, de ez itt, kérem, egy rakás sz*r a javából. Se nem ilyesztő, se nem brutális, egy elvont marhaság az egész. Manapság a bűnrossz filmeket próbálják az egekig hype-olni, amivel csak azt érik el, hogy az ember óriásit csalódik és vékonyabb lesz a bukszája teljesen feleslegesen.

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 04. 15.
Nem horror, nem thriller, talán misztikus film, de nem menti meg a negatívumoktól...

Nagyon megosztott kritikákat olvastam még a film megnézése előtt, de nem akartam, hogy rányomja a bélyegét a véleményre, amíg nem láttam. Hozzászokhattunk már a Slasher és a Jumpscare filmekhez, amikből az elmúlt évtizedekben volt rendesen válogatnivaló. Ez a misztikus thriller, ami helyenként még horrort is tartalmaz, véleményem szerint elég lassan döcögősen indult be, és jó ideig nem is értettük igazán, mi is történik, mert a film vége felé derülnek csak ki a csavarok, amik meghatározzák és megmentik a még menthetőt ebből a műből. Azt bátran kijelenthetjük, hogy a rendező Jordan Peele Tűnj el! című alkotása után, ami igazán jóra sikeredett, nagy reményekkel vártuk ezt a rendezést, de a köz... több»

indingo   2019. 04. 06.

A közepéig azt mondtam, hogy borzalom, de utána kezdett feljönni. Az utalások, az elgondolt történet és a zene bejött, de a megvalósított sztori, a helyenként kínossá váló jelenetek miatt közepes. A nagy csattanót a végén sejteni lehetett.

Evan Alex
Lupita Nyong'o

Jordan Peele újfent nem tudott mellélőni és leszállította az idei év egyik leghidegrázósabb és legrémisztőbb horrorfilmjét, ami hála neki és Lupita Nyong’o zseniális játékának sokáig kísérteni fog minket álmunkban. több»

... fontos, részletgazdag, lenyűgöző alkotás. több»

Megannyi gondolatot ébreszt, hatását pedig még jóval a megtekintése után is képes éreztetni, ez pedig már önmagában is szép eredmény. több»

Jordan Peele a szerepekre való felkészülés érdekében tíz filmet nézetett meg a stábbal. Ezek: Meghalsz újra!, Ragyogás, A Babadook, Valami követ, Két nővér, Madarak, Funny Games, Mártírok, Engedj be!, Hatodik érzék.

Lupita Nyong'o, Winston Duke és Yahya Abdul-Mateen II is a Yale School of Drama diákja volt, Nyong'o és Duke ráadásul ugyanabba az osztályba jártak.

Lupita Nyong'o és Winston Duke második közös filmje a Fekete Párduc után.