Mi

Us

Artsomnia
2019/03/20

Jordan Peele újfent nem tudott mellélőni és leszállította az idei év egyik leghidegrázósabb és legrémisztőbb horrorfilmjét, ami hála neki és Lupita Nyong’o zseniális játékának sokáig kísérteni fog minket álmunkban. Több

Vox.hu
2019/03/21

... fontos, részletgazdag, lenyűgöző alkotás. Több

Supernatural Movies
2019/03/21

Zavaros lázálom, ami nem hagy nyugodni
Megannyi gondolatot ébreszt, hatását pedig még jóval a megtekintése után is képes éreztetni, ez pedig már önmagában is szép eredmény. Több

Revizoronline.com
2019/03/22

Amikor megkésel az árnyékunk
A Mi emiatt néha túlgondoltnak, máskor alulfogalmazottnak hat, eredeti víziójával mégis odaszögez a moziszékbe. Több

MovieAddict
2019/03/22

A Mi című film hangulata azonban még így is hátborzongató és könnyed egyszerre, vagyis tökéletes kikapcsolódást tud nyújtani a legtöbb néző számára. Egy percig nem unatkoztam rajta, ami manapság nagy szó. Több

Art7.hu
2019/03/27

A film, ami önmaga legnagyobb ellensége
A Mi fényévekre van attól a humorában, műfajiságában és tartalmában is lenyűgözően biztos kezű víziótól, ami a Tűnj el! volt. Több

Creepyshake.com
2019/03/27

Szerethető, de nem tökéletes mozi ez, abban az esetben azonban, ha el tudjuk fogadni hibáit és együtt tudunk élni hiányosságaival jól fogunk szórakozni. Egy megtekintést mindenképp megérdemel. Több

Roboraptor
2019/03/27

A Tűnj el! rendezője sem tud győzelemet aratni önmaga felett
... akkor élvezhetnénk legjobban, ha félre tudnánk tenni minden előzetes elvárásunkat, és önmagában élveznénk a filmet. Sajnos azonban önmagunkkal szemben nagyon nehéz győzelmet aratni. Több

Filmezzunk.hu
2019/04/04

Értékelés: 8.2/10
A zsenialitás ott van, hogy miközben azt hisszük minden rendben van és teljesen átlagos, a film minden egyes képkockája önálló jelentéssel bír, és magában hordozza a dermesztő igazságot. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/04/17

Elveszni önmagunk által
Nem akar polgárpukkasztó lenni, mégis képes a racionális bírálatra, és tud minket úgy szembesíteni nézeteivel, hogy az nem megy át öncélúságba. Több

Smoking Barrels
2019/04/28

A horror lényege legtöbbször nem is a kikezdhetetlen logikában rejlik, néha elég egy jó ötlet, ami kitörölhetetlenül beleég az agyunkba, és amelynek köszönhetően még a stáblista lepörgése után sem érezzük magunkat biztonságban. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!