Úgy fent, mint lent (2014)

As Above, So Below

Edwin Hodge
Edwin Hodge
John Erick Dowdle

Milan391349   2022. 01. 23.

Kevés filmet láttam életemben, amitől ennyire beparáztam. Nagyon különleges a film hangulata. Vannak hasonlóak, de ez zseniális szerintem.

stevepisti   2021. 04. 30.

Jól megkavarták ezzel a fent-lent dologgal az egészet, nem egy szokványos ötlet. A kézikamerás nézőpont miatt még hitelesebbre sikeredett az egész katakombás bolyongás. Ami talán egy picit a sablonos horror kategóriába vitte az egészet, az a veszítsü... több»

kabel   2015. 07. 26.

Az Úgy fent, mint lent címre hallgató film annyira tipikus horrorfilm, hogy az már ijesztő. Nem kimagaslóan félelmetes, az ijesztések nagyrészt jump scare-kre épülnek. A barlang/helyszín furán világos rengeteg helyen, és elég fura, hogy mindenki épp ... több»

stomachh   2021. 06. 04.

Az elején az hittem, ez egy Indiana Jones vagy Nemzet aranya zsáner lesz. Mondjuk jobban is örültem volna ennek. A film második része jumpscare horror, de érdekes körítéssel. Érdekes, egyszer érdemes megnézni a horrorkedvelőknek.

Gyalog őrmester   2018. 01. 20.

Amúgy ez a film kitűnik az átlag ZS found-footage filmek közül. Igaz, ez is csak a riogatásról szól, mint ijesztgetés, de sztori, a helyszín és a végkifejlet nagyon érdekfeszítő, egyszeri megtekintésre mindenkinek ajánlom!

koricapito   2018. 08. 13.

Érdekesen indult, aztán még érdekesebben folytatódott, viszont a vége kész káosz.

varkonyiildi   2018. 08. 06.

Az Úgy fent, mint lent igencsak gyengére sikeredett, amatőr, misztikusnak mondott horror. Annyira hiteltelen, hogy emiatt nem is köti le a figyelmet és gagyi hatást kelt.