Úgy fent, mint lent (2014)

As Above, So Below

koricapito   2018. 08. 13.

Érdekesen indult, aztán még érdekesebben folytatódott, viszont a vége kész káosz.

Gyalog őrmester   2018. 01. 20.

Amúgy ez a film kitűnik az átlag ZS found-footage filmek közül. Igaz, ez is csak a riogatásról szól, mint ijesztgetés, de sztori, a helyszín és a végkifejlet nagyon érdekfeszítő, egyszeri megtekintésre mindenkinek ajánlom!

kabel   2015. 07. 26.

Az Úgy fent, mint lent címre hallgató film annyira tipikus horrorfilm, hogy az már ijesztő. Nem kimagaslóan félelmetes, az ijesztések nagyrészt jump scare-kre épülnek. A barlang/helyszín furán világos rengeteg helyen, és elég fura, hogy mindenki épp ... több»

varkonyiildi   2018. 08. 06.

Az Úgy fent, mint lent igencsak gyengére sikeredett, amatőr, misztikusnak mondott horror. Annyira hiteltelen, hogy emiatt nem is köti le a figyelmet és gagyi hatást kelt.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Ez a film egy tipikus átlagos horrorfilm, bár a címe úgy fent, mint lent, nagyon tetszik. A karakterek nagyszerűek, jobb színészekkel el sem tudnám képzelni, nem a kedvenc filmem de 3 csillagot megér nekem.

Doriss   2017. 08. 13.

Zseniális film! Többszöri megnézés után is találsz még benne ijesztő jelenetet. A vége teljesen kiszámíthatatlan. A legjobb horror amit eddig láttam!!

Real013   2015. 03. 04.

az As Above, So Below pedig éppen megfelelő darab egy jóleső, könnyed reszketésre. A forgatókönyv megfelelő polírozásával jóval többet is ki lehetett volna belőle hozni, de még így is megvannak a maga kis pillanatai, s a legfontosabbat, a katakombák ... több»

Edwin Hodge
Edwin Hodge