Szilonka   2016. 04. 09.

Nagyon jó kis film, bár már régebben láttam úgyhogy lassan újra kell néznem. Végig leköti az ember figyelmét és abszolút izgalmas, nem lehet kitalálni a dolgokat. A kislány remekül hozta a figurát.

VvV   2016. 05. 10.

Remekül összerakott film, nem mindennapi történettel. Nekem nagyon tetszett.

hsanya182   2015. 09. 23.

Eredeti film, fenntartja a figyelmet, ahogy zajlik a családi élet közben szép lassan bontakoznak ki a miszikus események. Néha ijesztgetős, parázós hangulatot ébreszt, minden ok nélkül meg is tudunk ijedni. :) Nekem egy közepes film, nem mondanám hogy egy éven belül újranézném, egyszer megteszi, egy kis parázós esti filmezéshez jó :) Aki tervez gyerek örökbefogadást az nézze meg! :P

Deku   2017. 12. 08.

Ritka módon gyenge. Elképzelhetetlenül nem jött be ez a film és ez nagy szó. Nem találok megfelelő kifejezést erre a filmre. Nem volt benne meg a kellő izgalom, ez pedig unalmassá és kedvelhetetlenné tette.

Lonka   2017. 07. 22.

Nem csodálom, hogy DiCaprio a pénzét adta a filmhez. Végig nagyon izgalmas volt. Nem tudtad, hogy megint egy paranormális történetet akarnak kihozni belőle vagy más van mögötte. Szerencsére az utóbbi.

Jimmy Bennett
C. C. H. Pounder
Isabelle Fuhrman

Az anyuka szerepében a mostanában egyre inkább ismert Vera Farmiga-t láthatjuk (igen, tényleg az AHS-ből ismert Taissa Farmiga testvére!), aki később a Démonok között 2-ben is nagyot alakíthatott. 7/10 több»

A John és Esther közötti erőszakos jelenet eredetileg hosszabb, és erotikusabban túlfűtött lett volna.

(ps )

A Saarne Intézmény portása észtül beszél.

(ps )

Az eredeti forgatókönyv értelmében a film ősszel játszódott volna, csakhogy azon az éven korábban havazott, így némileg átírták a forgatókönyvet.