Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Orphan

Joan   2020. 11. 07.

Imádom!

Szilonka   2016. 04. 09.

Nagyon jó kis film, bár már régebben láttam úgyhogy lassan újra kell néznem. Végig leköti az ember figyelmét és abszolút izgalmas, nem lehet kitalálni a dolgokat. A kislány remekül hozta a figurát.

VvV   2016. 05. 10.

Remekül összerakott film, nem mindennapi történettel. Nekem nagyon tetszett.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 12.

Misztikum, izgalom, érzelem, és félelem kavarog tökéletes egyvelegben!!! A szereplők zseniálisan hozzák a karaktert!!! Erősen ajánlott....

indingo   2019. 08. 18.

Remek film, végig izgalmas tud lenni és nem várt fordulat jön a végén. Többször nézős darab.

hsanya182   2015. 09. 23.

Eredeti film, fenntartja a figyelmet, ahogy zajlik a családi élet közben szép lassan bontakoznak ki a miszikus események. Néha ijesztgetős, parázós hangulatot ébreszt, minden ok nélkül meg is tudunk ijedni. :) Nekem egy közepes film, nem mondanám hog... több»

Deku   2017. 12. 08.

Ritka módon gyenge. Elképzelhetetlenül nem jött be ez a film és ez nagy szó. Nem találok megfelelő kifejezést erre a filmre. Nem volt benne meg a kellő izgalom, ez pedig unalmassá és kedvelhetetlenné tette.

Jimmy Bennett
C. C. H. Pounder
Isabelle Fuhrman

A John és Esther közötti erőszakos jelenet eredetileg hosszabb, és erotikusabban túlfűtött lett volna.

(ps)

A Saarne Intézmény portása észtül beszél.

(ps)

Az eredeti forgatókönyv értelmében a film ősszel játszódott volna, csakhogy azon az éven korábban havazott, így némileg átírták a forgatókönyvet.

(ps)

Max iskolája, a Saarne Intézmény a valóságban az Alma College, St. Thomas városában, Kanadában, amely egyébként 2008-ban leégett.

(ps)

A film végső változatába nem került bele az a jelenet, amelyikben Esther megkínozza és megöli a hörcsögöt.

(ps)

A szövegkönyv korábbi változataiból több tény derült ki Estherről, többek között az is, hogy vér szerinti apja molesztálta, aminek következményében a lány meddővé vált.

(ps)

Az anyuka szerepében a mostanában egyre inkább ismert Vera Farmiga-t láthatjuk (igen, tényleg az AHS-ből ismert Taissa Farmiga testvére!), aki később a Démonok között 2-ben is nagyot alakíthatott. 7/10 több»