Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Az árva
Jimmy Bennett
C. C. H. Pounder

TomÁcs   2019. 12. 28.

Remek film, amely végig izgalmas tud maradni és nem lövik le a poént az első 10 percben.

Szilonka   2016. 04. 09.

Nagyon jó kis film, bár már régebben láttam úgyhogy lassan újra kell néznem. Végig leköti az ember figyelmét és abszolút izgalmas, nem lehet kitalálni a dolgokat. A kislány remekül hozta a figurát.

VvV   2016. 05. 10.

Remekül összerakott film, nem mindennapi történettel. Nekem nagyon tetszett.

hsanya182   2015. 09. 23.

Eredeti film, fenntartja a figyelmet, ahogy zajlik a családi élet közben szép lassan bontakoznak ki a miszikus események. Néha ijesztgetős, parázós hangulatot ébreszt, minden ok nélkül meg is tudunk ijedni. :) Nekem egy közepes film, nem mondanám hogy egy éven belül újranézném, egyszer megteszi, egy kis parázós esti filmezéshez jó :) Aki tervez gyerek örökbefogadást az nézze meg! :P

indingo   2019. 08. 18.

Remek film, végig izgalmas tud lenni és nem várt fordulat jön a végén. Többször nézős darab.

Az anyuka szerepében a mostanában egyre inkább ismert Vera Farmiga-t láthatjuk (igen, tényleg az AHS-ből ismert Taissa Farmiga testvére!), aki később a Démonok között 2-ben is nagyot alakíthatott. 7/10 több»

A John és Esther közötti erőszakos jelenet eredetileg hosszabb, és erotikusabban túlfűtött lett volna.

(ps)

A Saarne Intézmény portása észtül beszél.

(ps)

Az eredeti forgatókönyv értelmében a film ősszel játszódott volna, csakhogy azon az éven korábban havazott, így némileg átírták a forgatókönyvet.