Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Démonok között 2.

Ildikó Bacskai   2020. 11. 03.

Igényes horror 2

A Démonok között 2. méltó folytatása az első résznek, mindenféle túlzás nélkül ijesztő és elgondolkodtató egyben. Én nagyon kedvelem a médium oknyomozó párt, remek karakterek és jó a színészválasztás is. Tetszik.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Sokkal jobbra sikerült, mint az első rész. Remek helyszínek, izgalmas történet és a szereplők is sokkal valósághűbbek.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 12.

Az első film nagyon nagyon tetszett....Tökéletesen eltalálták a szereplőket, és a történet is fantasztikus volt!Ijesztett, és elgondolkoztatott egyszerre....A második epizód egyenlőre csak kapaszkodik....A maga nemében fantasztikus, de sokat vesztett az újdonság érzéséből!!!

MMcFly2015   2016. 06. 10.

Szerintem ennek a filmnek nagyobb a füstje mint a lángja. Egy tökéletes előzetessel és látványos reklámokkal-képekkel promozták, az ,,év horrorját". Az tény, hogy igényesen van felépítve a bő két óra hossza, ugyan olyan stílusban bontakozik ki a tör... több»

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nem állítom, hogy jobb, mint az első, de ettől függetlenül ugyanannyira nézhető. Számomra ijesztő volt, végig feszültséggel teli, sokat izgultam rajta. Vera Farmiga-t jó volt nézni benne, nagyon jól áll neki ez a szerep. Ha lesz 3. rész, én megnézném ha ugyanígy ezekkel a szereplőkkel lene.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Furcsa, hogy egy horror filmet igényesre csinálnak meg, de itt ez a helyzet. Tetszett az alap története, sokat adtak a látványra is. Talán még jobb, mint az elődje.

hsanya182   2016. 10. 09.

Szerintem is jobban sikerült az első résznél. Fokozatosan adagolja a feszültséget és a cselekményeket. Látványos és ijetsztő, jó kis szívdobbanások és rémálmok. Nem a kedvenceim az ilyesféle horrorfilmek, de azért ez elmegyős :P

James Wan
James Wan
Frances O'Connor
Patrick Wilson

A film összbevétele 320 392 818 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 195 678 687 forintot termelt. A hazai mozik összesen 142 818 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Warrenék a British Rail járatán készülnek haza, amikor rájönnek, hogy mi az igazság.

Warrenék és Hodgsonék Elvis Presley Blue Hawaii című bakelit lemezét akarják meghallgatni.

A filmben Patrick Wilson Elvis Presley Can't Help Fallin In Love című számát énekli.

A filmben Warrenék raktárában és a film vége főcíme előtti részben egy pillanat erejéig felvillan Annabelle baba képe.

Warrenék a Marylebone Station-ra érkeznek, amikor a Hodgson családhoz utaznak.

A film karácsonykor játszódik.

Az Enfieldi Általános Iskolába jártak a Hodgson gyerekek.

A filmben egy pillanatkép erejéig feltűnik II. Erzsébet királynő és Fülöp herceg.

A gyerekek szobájának falán több Elvis Presley poszter is látható.

A szomszéd rottweilerét Bárónak hívják.

A film kerülendő, mint a pestis. Unalmas, feleslegesen hosszú és semmi újat, vagy tényleg hátborzongatót nem tud felmutatni. 3/10 több»

Mindent egybevetve, leginkább a kiegyensúlyozottsága miatt én egy fokkal erősebbnek érzem az elődöt, de ha Wan alul is múlta kicsit magát, annyira semmiképpen, hogy ezen bánkódni lehessen. 7,5/10 több»

Újabb fejezet a Warren házaspár életéből, avagy James Wan még mindig tud ijesztgetni. S ez még úgy is igaz, hogy a nem minden ok nélkül sztárolt rendező beleesett a kortárs hollywoodi folytatások népszerű csapdájába: kényelmesen túlnyújtózott az ideális játékidőn. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»