Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

James Wan
James Wan
Frances O'Connor
Patrick Wilson

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 07. 12.

Minőségi folytatás, újra akcióban a Warren házaspár!!!

Sokszor nem úgy sikerül a 2. része egy adott filmnek, mint ahogyan azt elképzelték, és ritkán marad meg azon a szinten, mint a legelső. A horror műfajában már jól ismert James Wan most sem hazudtolta meg önmagát, és egy nagyszerű folytatást tett le a... teljes kritika»

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Sokkal jobbra sikerült, mint az első rész. Remek helyszínek, izgalmas történet és a szereplők is sokkal valósághűbbek.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 12.

Az első film nagyon nagyon tetszett....Tökéletesen eltalálták a szereplőket, és a történet is fantasztikus volt!Ijesztett, és elgondolkoztatott egyszerre....A második epizód egyenlőre csak kapaszkodik....A maga nemében fantasztikus, de sokat vesztett az újdonság érzéséből!!!

MMcFly2015   2016. 06. 10.

Szerintem ennek a filmnek nagyobb a füstje mint a lángja. Egy tökéletes előzetessel és látványos reklámokkal-képekkel promozták, az ,,év horrorját". Az tény, hogy igényesen van felépítve a bő két óra hossza, ugyan olyan stílusban bontakozik ki a tör... több»

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nem állítom, hogy jobb, mint az első, de ettől függetlenül ugyanannyira nézhető. Számomra ijesztő volt, végig feszültséggel teli, sokat izgultam rajta. Vera Farmiga-t jó volt nézni benne, nagyon jól áll neki ez a szerep. Ha lesz 3. rész, én megnézném ha ugyanígy ezekkel a szereplőkkel lene.

elekm90   2020. 10. 27.

Szerintem nem üti meg az első rész szintjét, bár kétségkívül vannak benne iszonyat jól megcsinált jelenetek, például a "fotelos". Azt éreztem, hogy nem tett jót neki, hogy a készítők sokszorosan emelni akarták a tétet, egyszerre annyi démont zsúfoltak bele, hogy már vártam, mikor tűnik fel Matt Damon vagy Damon Wayans :)

harnas1207   2018. 12. 07.

Az egész Démonok között univerzum eddigi legjobb filmje. Van benne csavar és parázás is. Fura, hogy itt a gonosz félelmetesebb mint Az apácában. Nekem legjobban az jött be, hogy nem hülyék az áldozatok, hamar felismerik, hogy mivel állnak szemben. Ez... több»

A film összbevétele 320 392 818 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 195 678 687 forintot termelt. A hazai mozik összesen 142 818 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Warrenék a British Rail járatán készülnek haza, amikor rájönnek, hogy mi az igazság.

Warrenék és Hodgsonék Elvis Presley Blue Hawaii című bakelit lemezét akarják meghallgatni.

A filmben Patrick Wilson Elvis Presley Can't Help Fallin In Love című számát énekli.

A filmben Warrenék raktárában és a film vége főcíme előtti részben egy pillanat erejéig felvillan Annabelle baba képe.

Warrenék a Marylebone Station-ra érkeznek, amikor a Hodgson családhoz utaznak.

Újabb fejezet a Warren házaspár életéből, avagy James Wan még mindig tud ijesztgetni. S ez még úgy is igaz, hogy a nem minden ok nélkül sztárolt rendező beleesett a kortárs hollywoodi folytatások népszerű csapdájába: kényelmesen túlnyújtózott az ideális játékidőn. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»

A film mögött álló temérdek munka láttán különösen fájó, hogy mennyire túlírt mozi lett a Démonok között 2. Legalább fél órát gond nélkül ki lehetett volna vágni, az aprólékosan felépített krimi-szál pedig legnagyobb bánatomra egyszerűen kifulladt még a csattanó előtt. több»