Aki bújt, aki nem 4: Újjászületés

Jeepers Creepers: Reborn

2024.01.28 Interfectorem Sabnock

A gumibácsi negyedszer is!

Az első rész nem volt (nagyon) rossz. A második rész már csak simán klisés és rossz volt, ráadásul önismétlő. A harmadik egy híg f.sba mártott celluloid hulladék. Na és a negyedik? Már bevettem egy gyomorkönnyítő tablettát, legalább az emésztésem leg... Teljes kritika

2022.11.12 Eastern79

A sorozat leggyengyébb része

A Jeepers Creepers erőssége abban rejlett, hogy a misztikumot remekül ötvözte a horror sötét világával. Nem öncélú vérfürdő volt, hanem egy jól kitalált sötét fantasy, és bár a legelső részt a többi sem múlta felül, ez valószínűleg megásta a franchise sírját. A történet, azon túl, hogy sablonos, hemzseg a logikai bakiktól. A szörnyet már az első percektől fogva mutogatják, hozzáadtak egy teljesen felesleges woodoo vonalat, ráadásul a színészi teljesítmény is egyenesen pocsék, hangulata meg egyáltalán nincs, legalábbis ami méltó lenne egy horrorfilmhez. Kár volt elkészíteni, ötlettelen, gyenge folytatás.

2022.10.05 despy

A színészi játék kínosan rossz volt. A rendező teljesen elrontotta az általunk ismert és szeretett főgonoszt. Egyáltalán nem ajánlom ezt a filmet. Maradjatok távol tőle, amennyire csak tudtok.

2022.07.19 tony6

Az eredeti egy remek horrorfilm volt, ez a szörnyszülött csak tönkretette az örökségét.

2023.03.21 polgy

Ennek kár volt kibújnia…

…én meg bárcsak inkább bújócskáztam volna! Értékelhetetlen filmnek tartom, sem a történet, sem a sokszor lerágott sztori, sem a „színészi alkotás” nem érdemel szót. Elvesztegetett 88 perc.

2022.10.23 itsmeh3stegh.05

Hatalmas csalódás!!

Ekkorát csalódni filmben rég csalódtam. Vannak filmek, amiről tudom, hogy olcsó zs kategóriás, de ez a filmsorozat nem annak indult. Az első rész mai napig kedvencem. A második egy fokkal gyengébb volt, de még az is elmegy. A harmadik egyáltalán nem mutatott újat, ráadásul a két rész között játszódik, tehát nem is annyira fontos. Az önjáró turbókocsi már vicc volt. Ez az új rész viszont viccnek is rossz! A színészek kínosan gyengék, a Creeper az ijesztően furcsa lényből egy gagyi maszkos gyenge lénnyé vált. Sokkal jobbra számítottam, az első 2001-es részhez képest húsz évvel később sikerült lerontani a Creeper személyét. Próbálom elfelejteni ezt és az előző részt, és várok egy ijesztő, sötét részre. Hátha jön egyszer egy méltó folytatás.

2022.12.31 Szvv Nézhetetlen

Ez szánalmas volt

Nem ajánlom. Sehol nincs az első kettőhöz képest. Zs kategória.

2022.11.15 Kóborló

A 2022-es év egyik legnagyobb csalódása számomra horrorfilmes felhozatalban

Jeepers Creepers avagy az Aki bújt, aki nem horrorfilmes széria immáron a negyedik felvonásához érkezett, és be kell, hogy valljam, őszintén meg fogok lepődni, ha valaha is vissza fog majd még találni eme franchise a minőségi szórakoztatás útjára (am... Teljes kritika