Aki bújt, aki nem 2. - A második este (2003)

Jeepers Creepers II

BRANTON   2022. 08. 10.

Mit keresel itt Creeper?

Victor Salva 2003-ban megrendezte az Aki bújt, aki nem folytatását, amely nem más alcímre hallgat, mint A második este. Nem túl eredeti, de annyira nem is szokványos. Van neki egy kellően baljós hangulata, ha már a filmnek nem igazán van, pár jelenet... teljes kritika»

BoBamburg   2022. 01. 27.

Régen láttam már, így gyors újráztam vele egyet, és meglepően konstatáltam, hogy sokkal jobb, mint amire emlékeztem. Kellemes kora kétezres évek hangulatú, könnyed, B kategóriás film. Én bírom a maga módján.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 05.

Még az 1. résznél is gyengébbre sikeredett. Ijesztőnek egyáltalán nem nevezném a filmet, arról nem beszélve, hogy jó pár dolgot nem értettem benne. Egyszer meg lehet nézni, de nem kell sok rémisztő dologra számítani, valamint ésszerű mindennapi megol... több»

indingo   2017. 06. 18.

Nem egy eget verő film. Horrorrak és vígjátéknak egyaránt gyenge. Nincs benne főszereplő, én még ilyen filmet nem láttam, hogy ne lett volna egy vagy több központi figura. Hát itt nincs.

Szilonka   2017. 05. 30.

Az első rész sem tetszett, az talán valamivel jobb. A környezet és az iskolabuszos keret jobban bejött. Valahogy nem tudtam azonosulni a sztorival.

elekm90   2021. 04. 29.

Rossz ötlet volt folytatni a Jeepers Creeperst, nem nyerte el a tetszésem. Ha az elsőben még volt valami érdekes, ez a rész egy sablonos tucathorrorrá vált, ahol egy csapat idióta, buszban ragadt ember kétségbeesett harcát kell néznünk.

harnas1207   2019. 01. 01.

Ijesztő film! Ijesztő hogy ilyen bėna. Egy ideig nem jöttem rá, hogy ez most paródia, vagy sem. Egyėbkėnt zs kategóriás mozi, aminek megvan a maga rajongó tábora.