Aki bújt, aki nem 2. - A második este (2003)

Jeepers Creepers II

elekm90   2021. 04. 29.

Rossz ötlet volt folytatni a Jeepers Creeperst, nem nyerte el a tetszésem. Ha az elsőben még volt valami érdekes, ez a rész egy sablonos tucathorrorrá vált, ahol egy csapat idióta, buszban ragadt ember kétségbeesett harcát kell néznünk.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 05.

Még az 1. résznél is gyengébbre sikeredett. Ijesztőnek egyáltalán nem nevezném a filmet, arról nem beszélve, hogy jó pár dolgot nem értettem benne. Egyszer meg lehet nézni, de nem kell sok rémisztő dologra számítani, valamint ésszerű mindennapi megol... több»

indingo   2017. 06. 18.

Nem egy eget verő film. Horrorrak és vígjátéknak egyaránt gyenge. Nincs benne főszereplő, én még ilyen filmet nem láttam, hogy ne lett volna egy vagy több központi figura. Hát itt nincs.

Szilonka   2017. 05. 30.

Az első rész sem tetszett, az talán valamivel jobb. A környezet és az iskolabuszos keret jobban bejött. Valahogy nem tudtam azonosulni a sztorival.

harnas1207   2019. 01. 01.

Ijesztő film! Ijesztő hogy ilyen bėna. Egy ideig nem jöttem rá, hogy ez most paródia, vagy sem. Egyėbkėnt zs kategóriás mozi, aminek megvan a maga rajongó tábora.

Lonka   2017. 07. 26.

Most olvastam, hogy készül a harmadik rész. Olyan langyos az egész történet, nem eléggé félelmetes és nem készteti legalább gondolkodásra sem a nézőt.

Márton   2018. 11. 24.

Hamar megtalálhatja a célközönségét az Aki bújt, aki nem folytatása

A 2001-ben bemutatott Jeepers Creepers (Aki bújt, aki nem) című film, egész gyorsan megtalálta a célközönségét, akik ki is mondták az "ítéletet" a film felett, miszerint: "...kérjük minél hamarabb a folytatását..."! Nos mivel az első rész költségveté... teljes kritika»