Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Di Canio   2020. 12. 10.

Kicsit zavaros ez is, mint az első rész, de nem lett rossz ez sem, bár az első jobban tetszett, ott sokkal többet mutattak Silent Hillből. Az első részben a szereplők is jobbak voltak, itt még a lány ruhája se lesz koszos, de a díszlet ebben is jó le... több»

dulkap   2016. 05. 18.

Nem volt ez olyan rossz, mint amire számítottam. Sőt, ha több jelenet játszódik Silent Hillben, még kifejezetten jó is lett volna. Látványilag hibátlan és erősen atmoszférikus a film második fele. Ráadásul valóban horror, nem pszicho-thriller váratlan és zajos vágásokkal.

Mmaarrttoonn   2015. 03. 18.

Műfajában egyik legjobb film. Izgalmas, félelmetes, egyedülálló. Az 1.rész után erre számítottam.

Cintii9913   2015. 01. 27.

Egyik kedvenc filmem az elvontsága miatt, ám véleményem szerint meg sem közelíti az első részt. Az első film egy kultuszfilmet alkotott, de a 2. ehhez képest nagy csalódást hozott az emberek számára.

A filmet nagyjából 20M $-ból forgatták le Kanadában.

Több száz Robbie, a nyúl bábut használtak fel a Lakeside Vidámpark jeleneténél.

Kit Harington és Carrie-Anne Moss később újra együtt dolgozott a Pompeii (2014) című filmben.

Kit Harington filmes bemutatkozása.

Carrie-Anne Mossnak le kellett borotválni a szemöldökét az antagonista Claudia Wolf szerepének kedvéért.

A forgatásra készülve Kit Harington úgy döntött, hogy végigjátssza az eredeti játékot, de végül hamar abbahagyta, mert túl ijesztő volt számára.

A rendező Michael J. Bassett utólag elégedetlen volt a végső filmmel.

A filmet a Silent Hill 3 videojáték inspirálta.