Silent Hill: Kinyilatkoztatás 3D

Silent Hill: Revelation 3D

2024.02.25 harnas1207 Nézhetetlen

Bűnrossz film, teljesen irreális viselkedésű szereplőkkel. Már az első rész se váltotta meg a világot, de ez kimondottan fájdalmas volt.

2022.07.27 Kóborló

Üdvözöljük újra Silent Hillben!

Pár nappal ezelőtt, volt szerencsém egy olyan barátommal megtekinteni a Silent Hill (2006) filmváltozatát, aki kimondottan szereti és ismeri is a film alapjául szolgáló videojátékot. Ezt azért is gondoltam fontosnak, hogy egy olyan barátommal nézzem ... Teljes kritika

2022.05.13 JRD

Jó látvány, jó történet, de nem annyira jó, mint a 2006-os. Hamar rájön az ember, hogy ki kivel van, de ettől függetlenül parás kis horror. Képi világában jól hozza a baljós atmoszférát. Jó kikapcs, ha kicsit parázni akar az ember. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.12.10 Di Canio

Kicsit zavaros ez is, mint az első rész, de nem lett rossz ez sem, bár az első jobban tetszett, ott sokkal többet mutattak Silent Hillből. Az első részben a szereplők is jobbak voltak, itt még a lány ruhája se lesz koszos, de a díszlet ebben is jó le... Több

2016.05.18 dulkap

Nem volt ez olyan rossz, mint amire számítottam. Sőt, ha több jelenet játszódik Silent Hillben, még kifejezetten jó is lett volna. Látványilag hibátlan és erősen atmoszférikus a film második fele. Ráadásul valóban horror, nem pszicho-thriller váratlan és zajos vágásokkal.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Műfajában egyik legjobb film. Izgalmas, félelmetes, egyedülálló. Az 1.rész után erre számítottam.

2015.01.27 Cintii9913

Egyik kedvenc filmem az elvontsága miatt, ám véleményem szerint meg sem közelíti az első részt. Az első film egy kultuszfilmet alkotott, de a 2. ehhez képest nagy csalódást hozott az emberek számára.