Aki bújt, aki nem 2. - A második este

Jeepers Creepers II

A film felvételeit 2002. május 10-én kezdték meg és 2002. augusztus 9-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Scotty-t alakító Eric Nenningernek ez volt az első filmszerepe, ezelőtt csupán tévésorozatokban szerepelt. Szerző: Kóborló

A filmben vannak utalások arra, hogy a történet csupán pár nappal az első rész eseményei után játszódik.Szerző: Kóborló

A filmbéli Izzy Bohen szerepére Adrian Delgado-t szerették volna felkérni, de ezt végül a színésznő nem vállalta.Szerző: Kóborló

A híres filmkritikus, Robert Ebert a legrosszabb filmek listáján szerepel ez a film.Szerző: Kóborló

A filmhez tervben volt egy alternatív cím is, ez pedig a Like A Bat Of Hell lett volna, de végül ezt elvetették.Szerző: Kóborló

A filmbéli Jack Taggart karakterét a forgatókönyvíró Victor Salva a Moby Dick című regény Ahab kapitányáról mintázta.Szerző: Kóborló

A film forgatásához összesen négy iskolabuszt használtak. Szerző: Kóborló

A filmbéli buszsofőr szerepére eredetileg az énekes és színész Meat Loafot (1947-2022) szerették volna leszerződtetni.Szerző: Kóborló

A film forgatókönyvírója, Victor Salva egy interjú során elárulta, hogy a forgatókönyvnek volt egy olyan változata is, ahol az első rész két túlélője, Trish és Jezelle vadásztak volna a gonosz lényre, de ezt végül elvetették, miután a Trisht alakító Gina Philips nem vállalta ismét a szerepet.Szerző: Kóborló

Az első rész egyik főszereplőjének, a Trisht alakító Gina Philipsnek felajánlották hogy szerepelhet majd a folytatásban, de ezt végül a színésznő visszautasította.Szerző: Kóborló