Aki bújt, aki nem

Jeepers Creepers

2024.01.10 Gyorvik

A neoprimitív horrorkorszak egyik jellegzetes szimbóluma. Öncélú. A karakterek reakciói indokolatlanok, irreálisak. Ha eltekintünk mindettől, akár körömrágva is végig lehet ülni, de igényes nézőnek nem ajánlott.

2022.08.06 BRANTON

Nyomasztó végkifejlet

Victor Salva 2001-ben megrendezte a Jeepers Creepers című filmet, mely nálunk Magyarországon az Aki bújt, aki nem címet kapta. Történetünk két főszereplője egy testvérpár, pontosabban Trish (Gina Philips) és Darry (Justin Long). Tavaszi szünet van, ... Teljes kritika

Na én elbújtam,és elő sem jövök.Sok jót nem tudnék erről a sebtében összetákolt filmről mondani.horror,szörnyes,szaladós,menekülős,és megölős.Nagy vonalakban ennyi.Se füle,se farka?Ki a szörny koma?Minek öli az embereket?Miért nem vegetáriánus?Valahogy olyan semmilyen,de erről a film készítői tehetnek!

2018.01.03 indingo

A legnagyobb bajom, hogy nem tudom kicsoda micsoda ez a lény. A történet nem volt félelmetes, sem izgalmas, olyan jellegtelen volt az egész nulla sztorival. Ide-oda kocsikáztak.

2022.11.07 Kóborló

Zavarosban halászó horrorfilm, de még így se rossz

Mivel nálam a 2022-es év legjobban várt horrorfilmjei közt helyet foglalt a negyedik felvonása a Jeepers Creepersnek, így gondoltam, kissé felelevenítem magamban a korábbi részeit. Lássuk hát, hogy mivel is kecsegtet a horrorrajongók számára a 2001-b... Teljes kritika

2018.12.11 mamiéstöti2

Kicsit érdekesre sikeredett ez a horror, nekem a sztorival volt bajom, de egyszer meg lehet nézni mindenképpen.

2018.05.05 Laca//Ho/rr/oR//

Tipikus horrorfilm, ha lehet így fogalmazni, ugyan is nem egy nagy durranás még is élvezhető helyenként egy két izgalommal párosulva. A filmben nem derült ki mi is ez a lény és honnan jött, bár a célja egy, ölni. Pár dolgot megtudunk a filmben a rémr... Több

2021.04.29 elekm90

Mindaddig működött a film, amíg a realitás talaján mozgott, szerintem az eleje kimondottan feszült, inkább thrillerszerű. Onnantól, hogy átmegy természetfeletti horrorba, egyre rosszabb lesz. Közepes.

2022.01.27 BoBamburg

Tipikusan az a film, amit szívesen veszek elő időnként újra és újra. A film első harmada szerintem zseniális, végére sajna kissé leülepszik, de így is a korai kétezres évek jól sikerült horrorjai közé tartozik.

2017.05.28 Szilonka

A története eleje tetszett, de ez az akármi lény eléggé béna volt. Meg persze csak úgy elkezdünk nézelődni abban a csőben amiben korábban hullákat dobáltak be.

2017.07.26 Lonka

Nem igazán tudom hova sorolni a filmet. Egyszer meg lehetett nézni, na de hogy második rész is készüljön belőle. Nem igazán lett félelmetes, talán ez a legnagyobb hibája.

2019.02.21 Dóra7.6

Ígéretesen indult a történet, de valahogy a közepe után ellaposodott, a vége nekem kifejezetten összecsapottnak tűnt, elmaradt a várt hatás. Összességében meglehet nézni, de nem lesz kedvenc horror. :)

2017.11.18 Bazzzsi

Ezt a sok töketlenkedést meg bénázást. A horrorokban elkövethető összes közhely benne van, de tényleg. A története erőltetett és nincs normális befejezése sem.

2015.03.28 BloodyMary

A film sok szempontból közepes. A látványvilág például teljesen középszerű, a kameraállások és a beállítások egészen jók, az akciók viszont már kevésbé. Több izgalmasnak szánt jelenet is megjósolható végkimenetelű. Jót tesz a filmnek, hogy egy testvé... Több