Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Sikoly

petraszab   2019. 05. 13.

Skeet Ulrich az egyik kedvencem, úgyhogy a film nálam csak jó lehet. A történet rejtélyessége bejött, jók a karakterek is.

indingo   2017. 04. 11.

Régebben biztos nagyobbat ütött, de ma már annyi féle filmet lát az ember, hogy már magasabbak az igények. Nem volt rossz, bár valami csavar azért kellett volna bele.

GedyPapa   2017. 03. 11.

Bírtam, nem volt az a "ma bevett" irgalmatlanul véres film, hanem sokkal inkább a borzongatásra és a fordulatokra ment rá. A karakterek is nagyon a helyükön vannak és egy franchise indult el ettől a filmtől, ami a Sikoly álarcokat illeti.

Deku   2017. 07. 18.

Akkoriban mikor megnéztem nagyon erősen hatott rám, hisz ez nem a brutalitásról szólt elsősorban. Inkább egy fajta belső félelmet hozott ki az emberből és végig pörgette az ember szívét.

dailyfilmsan   2018. 05. 26.

Jó kis horror nem túl ijesztő pont amennyire kell hogy az legyen. A kisvárosi gyilkosságok kliséjén keresztül a film felsorakoztat pár horror afrodiziákumot. Mégis a kedvencem az az iskolában lévő gondnok aki Fredie Kruger ruciban mos fel és még a neve is Fredie. Tulajdonképpen egyfajta horror paródia is mivel a szereplők mind a horror kultuszokat majmolják és alapszabályokat dobálnak egymásnak és mégis annyira könnyen áldozattá válnak. Jó volt megnézni újra.

David Arquette
Matthew Lillard
Matthew Lillard
Drew Barrymore
David Arquette
Neve Campbell

A filmbéli Billy szerepét, felajánlották Joaquin Phoenix-nek, de ő végül visszamondta a felkérést!

(Márton)

A film rendezője Wes Craven is feltűnik a filmben mint az iskola takarítója, ráadásul Freddy Krueger tiszteletére Freddy pulóverét és kalapját viseli a jelenetben.

(Timo93)

Linda Blair (az 1973-as Ördögűző filmben játszotta a kislányt) szerepel a filmben mint riporter.

(Timo93)