Ház az erdő mélyén (2012)

The Cabin in the Woods

indingo   2017. 04. 17.

Meghökkentő volt a film, talán ez a legjobb szó rá. Nem erre számítottam, de szerintem senki sem. Egyszer érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek.

Deku   2017. 12. 23.

Nagyszerű lett, de tényleg ennél nem panaszkodtam. Hangulat növelő ereje van nem is kicsit. Egész pofás kis alkotásra sikeredett a kategóriáján belül. Nekem pont elég is ennyi egy szombat délutánra.

Szilonka   2017. 10. 16.

Nagyon nehezen emészthető film, először nem is érti az ember, hogy most miről is van szó? Utána minden lassanként kitisztul és összeáll a történet. Nem egy sablonos film.

Edii   2015. 04. 23.

Véleményem szerint ez egy remekül sikerült film, tele izgalommal és feszültséggel. A színészek nagyon jól alakították karakterüket, különösen Richard Jenkins. Nem egy világ megváltó film, de 95 perc erejéig biztos, hogy jól szórakozik az ember.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Nem egy egyszerű film, a műfaját is nehéz megállapítani. Nem volt rossz az elképzelés, de valahogy mégsem mondtam azt, hogy, ez igen valami hiányzott belőle.

A farkasfej nyelve szilikonból készült, és kivehető volt.

(BSzabina )

Maya Massar elmondása szerint először 8 óráig tartott elkészíteni a sminkjét, de még a legjobb napokon is 4-6 órát kellett töltenie a sminkszobában.

(BSzabina )

A latin szöveg, amit Dana a naplóból felolvas, a következőképp hangzik: "Dolor supervivo caro. Dolor sublimus caro. Dolor ignio animus."