Ház az erdő mélyén

The Cabin in the Woods

2023.03.17 robitpunk

Nem ajánlom

Nagyon gyenge film sajnos. Az ötlet talán jó lett volna, de ez semmilyen szinten nem lett kidolgozva.

Nem egy egyszerű film, de tényleg. Kétszer is megnéztem, két nap alatt, mire valahogy átrágtam magam rajta. A képi világ meghökkentő, és persze egy-két érdekes csavart is raktak bele, de kb. ennyi. A vége is egy érdekes koncepció.Nem rossz, de szerintem kissé túlbonyolították. Érdemes megnézni, ajánlott.

2017.04.17 indingo

Meghökkentő volt a film, talán ez a legjobb szó rá. Nem erre számítottam, de szerintem senki sem. Egyszer érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek.

2020.02.08 Kóborló

Minden van itt

Mikor először volt szerencsém látni eme film előzetesét, egyből éreztem, hogy valami nem szokványos horrorfilmmel lesz dolgom (az első megtekintése után bebizonyosodott, hogy teljesen helytálló volt a megérzésem). Őszintén szólva évekkel ezelőtt, mik... Teljes kritika

2017.12.23 Deku

Nagyszerű lett, de tényleg ennél nem panaszkodtam. Hangulat növelő ereje van nem is kicsit. Egész pofás kis alkotásra sikeredett a kategóriáján belül. Nekem pont elég is ennyi egy szombat délutánra.

2015.07.29 kabel

Mintha sokaknak nem jött volna át, a Cabin in the Woods igazából paródia, mely a kortárs horror borzalmakat próbálja egyre nevetségesebb formában feltüntetni. Például a filmbeli isteneknek fel kell áldozni egy atlétát, egy bolondot, egy szűzet és így... Több

2018.10.19 dailyfilmsan

Elég zavarosan indult a film. Nagyon oda kell figyelni hogy megértsük mi is áll minden mögött és türelemmel kell nézni a filmet. Lehet késztetést érzel a kikapcsolásra a felénél mert nem érted miért kell meghalniuk a szereplőknek és nem érted hogy ... Több

2018.09.15 erahurka

Horror rajongóknak biztos többet nyújt, én annyira nem mozgok ismerősen a témában, így számomra csak egy átlag, kicsit mindfuck darab volt.

2017.10.16 Szilonka

Nagyon nehezen emészthető film, először nem is érti az ember, hogy most miről is van szó? Utána minden lassanként kitisztul és összeáll a történet. Nem egy sablonos film.

2020.04.02 BoBamburg

A horror filmek non-plus-ultrája. Ugyanis nem csak hogy okosan és hűen paródizálja ki a klasszikus horrorokat es slashereket, közben ő maga is egy nagyszerű és okos horror film, amibe minden megvan ami csak kellhet. Sőt, még több is.

2018.10.21 Norbert93

Végre valami új látásmódba helyezi a mai horrorokat, az biztos hogy nem teljesen szokványos az alapkoncepció, de semmi kiemelkedőt nem láttam benne, addig amíg meg nem láttam a fogva tartott szörnyeket és démonokat. Ijesztőnek egyáltalán nem gondolnám, de ettől függetlenül ajánlanám bárkinek.

2018.11.30 harnas1207

Erősen túlértékelt film. A végén a gonosz teremtmények megjelenítése ráadásul nagyon gagyin kivitelezett.

2018.03.31 Bazzzsi

Nem egy egyszerű film, a műfaját is nehéz megállapítani. Nem volt rossz az elképzelés, de valahogy mégsem mondtam azt, hogy, ez igen valami hiányzott belőle.

2019.10.16 TomÁcs

Nagyon beteg film, de a története üt. Izgalmas, nem kiszámítható, egyedi.