Sikoly 4.

Sikoly 4.

Scream 4
moov18

Az amerikai kisváros, Woodsboro lassan kezdi túltenni magát a 10 éve történt szörnyűségeken, amelyeket Ghostface, a pszichopata gyilkos okozott. A korábbi részekből ismerős Sidney Prescott (Neve Campbell) sikeres íróként tér vissza szülővárosába, és felbukkanásával együtt a telefonhívások is… Több

Premier (HU): 2011.04.14.

Sikoly VI.  (2023)

Sikoly  (2022)

Sikoly 3.  (2000)

Több

2023.04.06 Erik Csok

Tegnap este megnéztem ezt a filmet, mert reklám nélkül adták, én meg úgy voltam vele, miért ne, nézzük meg. Hát, nem biztos, hogy megérte. A Sikoly-filmeknél szokás a film a filmben technika, de ennek a filmnek az elején még ezt is jól megcsavarják. ... Több

2017.04.24 indingo

Aki szereti a szériát annak biztos tetszett. Nem volt rossz a sztori, bár Sidney már megtanulhatta volna, hogy egyedül nem lófrálunk semerre. meglepett, hogy mennyi ismert arc volt a filmben. Lucy Hale, Emma Roberts, Britt Robertson, Anna Paquin

Miért kellett ez a rész? Kenyérre,tejre? Más miért nem tudom elképzelni,ezt a semmit miért csinálták? Lapos,semmitmondó,és a Sikoly filmek megcsúfolása ez a rész. Nem ajánlott a megtekintése.

2017.12.09 Deku

A kezdéssel nagyon oda tették magukat de végül mégis csak egy gyengusz filmet alkottak. Egészen jó film lett volna, ha nem esnek túlzásba a készítők. Nem ajánlom senkinek.

2020.03.17 dailyfilmsan

A technika és a szereplők valahogy elérték hogy eza rész kicsivel jobb legyen mint az előző 3. Nem sokkal de egy kicsit. Ami zavart hogy ugyan az a séma ment végig a filmen megint. Senki sem tanult az előző 3 esetből és megint vígan sétálnak bele a csapdába mint potenciális hullajelölt és ezzel megölik az izgalmat is.

Wes Craven utolsó filmje.Szerző: Menyét Ibolya

Jill szerepét eredetileg Ashley Greene-nek szánták.Szerző: dulkap

Wes Craven azt nyilatkozta, hogy nem vállalja a rendezést, hacsak a forgatókönyv nem olyan jó, mint az első film esetében.Szerző: kázsé

A színészek forgatás közben azzal szórakoztak, hogy beöltöztek a gyilkosnak, és olyan jelenetekben bukkantak elő, amikor a forgatókönyv szerint nem kellett volna.Szerző: kázsé