Örökké tudom, mit tettél tavaly nyáron (2006)

I'll Always Know What You Did Last Summer

Timcsi   2019. 03. 29.

Köze nincs az első kettőhöz. Gyenge, nézhetetlen.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Túl sok idő telt el az eredeti filmek között és ugye itt a szereplők sem a megszokottak. Még egy bőrt le akartak húzni a sztoriból, de nem igazán jött be. Eléggé sótlan és kiszámítható.

Greeta   2017. 12. 12.

Sajnos nem üti meg az első két rész szintjét, elmarad a hangulat. Történetben nagyon gyermeteg, helyenként nevetséges a szőke csaj sikoltozása. Nem jó film.

moov18   2016. 06. 05.

Az első két rész is elég harmatosra sikerült, na de ez kérem szépen túlmutat mindenen. Ostoba, buta, unalmas, lapos, érdektelen fércmunka. Egyetlen pozitívumot sem tudok kiemelni, mivel olyan nem volt. Az első két rész ehhez képest igazi főnyeremény,... több»

Timo93 Nézhetetlen  2018. 09. 06.

Na ez az a film aminek sose szabadott volna elkészülnie. Ennyire elrontani egy történet alapot, amit az előző két rész adott ez elvette. Ennyire felesleges, ostoba storyt. A színészi játék is 0. Semmi jót nem lehet mondani róla. Kár volt megnéznem.

David   2015. 01. 23.

SPOILER Sajnos ez a rész már már misztikussá vált. Pont amit szerettem az első két részben, hogy a valóságtól nem rugaszkodik el az már nem igaz a 3.-ra. Egy tipikus kísértet horror lett, ami bár az átlagosnál valamivel élvezhetőbb számomra meg sem közelíti az első két rész színvnalát.