Közösség

Vélemény:

 

78 P2 - A rettegés új szintje

(2007)

P2 - A rettegés új szintje

 
respect the movies   2018.04.01 22:46
0

Szerintem ez egy jó film volt! Régóta "szemezgettem" már ezzel a filmmel, de valahogy soha nem jutottam el addig, hogy meg is nézzem, amit azért most hogy végre megnéztem kicsit bánok is, mert szerintem ez a film tíz évvel ezelőtt azért sokkal nagyobb hatást tudott volna elérni nálam, mint most! Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy ez most gyenge lenne, sokkal inkább azt, hogy mondjuk tíz évvel ezelőtt a horrorrajongók ingerküszöbbe talán még nem volt annyira "kitolva" mint napjainkban! Talán emiatt is mondanám azt, hogy ez a film nem is igazán horror (talán csak egy jelenetét tudnám abba sorolni) viszont az igazán jól elkészített thrillerek közé sorolnám! A film hangulata jó, továbbá végig sikerül a filmnek az izgalmakat megtartania, talán csak az izgalmak fokozása nem sikerült olyan jól, mert szinte végig egy szinten tud marad e téren! Számomra a színészi játékok is teljesen rendben voltak, továbbá a karakterek is nagyon jól sikerültek! Talán kisebb hibája még a filmnek, hogy azok közé sorolnám, amiket ha az ember egyszer megnéz, az kimondottan élvezni fogja amit nyújtani tud a film, viszont pár hónap múlva már nem igazán lesz kíváncsi újra a nézője! Összegezve mindenképp ajánlanám a keményebb thrillerek szerelmeseinek ezt a filmet!