Chucky átka (2013)

Curse of Chucky

Kóborló   2020. 04. 13.

Ismételt stílusváltás

Chucky, a gyilkos baba immáron 25 éve kezdte meg véres és sok esetben vicces útját a filmek világában. E nemes évforduló alkalmából az egész széria mindenesének, Don Mancininak köszönhetően hatodik alkalommal teszi látogatását Chucky, és a horrorrajo... teljes kritika»

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Szerintem az eredeti filmek hangulatét nem tudta visszahozni. Próbálkoztak a készítők, nem sok sikerrel. Ez a XXI. századi Chucky is eléggé mű,a régi jobban bejött.

BoBamburg   2018. 01. 04.

Talán az eddigi részek közül ez a leggyengébb. Történet gyenge, semmi újítás nincs az eddigiekhez képest, a történet tökre nem ott folytatódik ahogy az előző véget ért és Chucky új dizájnja se tetszett. Plusz ebbe meg se magyarázzák, hogy kelt ismét ... több»

Lonka   2018. 08. 25.

Régen jobban lázba hoztak a Chucky filmek. Azért ez már nem olyan mint régen. És csak a múlt matt 4 csillag.

moov18   2016. 02. 26.

Élvezhető kis alkotás volt. Szerintem! Határozottan tetszett a hangulatvilága, valamint a frusztráló képi világa. Egyszerre volt nyomasztó, feszült ugyanakkor a poénokat is finoman adagolta. Chucky szájába nem sok épkézláb mondatot adnak, viszont ami... több»

Balint   2016. 02. 13.

Chuky-nak pont az a védjegye, hogy vicces! Itt próbálták picit komolyabbra venni a figurát amit elsőre nem nagyon értettem, de a végére helyére került minden és éppen azért tetszett mert sikerült meglepnie ;)

ericsuj   2017. 03. 14.

az összes chucky filmből azt merem mondani hogy ez a rész talán a legjobb.. kevesebbet nevettem benne mint a többiben, voltak tényleg ilyesztö részek benne, a papot sajnáltam nagyon. a tolókocsis csaj meg szerencsétlen csak meg küzd vele

A film végén látható stáblista után van még plusz jelenet a filmhez.

(Kóborló )

Ebben a részben láthatjuk először Charles Lee Ray háttértörténetének egy részét.

(Kóborló )

Az eddigi összes részre van a filmben valamiféle hivatkozás.

(Kóborló )

A film a maga 97 perces játékidejével a leghosszabb rész a szériában.

(Kóborló )

Ez volt az első olyan rész, amit nem mutattak be a mozikban, hanem egyből dvd-re és blu-ray-re készítették.

(Kóborló )

A filmet mindössze 30 nap alatt készítették el.

(Kóborló )

Brad Dourif – aki az eddigi összes részben Chucky hangját szolgáltatta – összes szövegét egy nap alatt vették fel.

(Kóborló )

Brad Dourifnak parókát kellett viselni, hogy úgy nézzen ki, mint az 1988-as Gyerekjátékban.

(Kóborló )

A Nicat alakító Fiona Dourif Brad Dourif lánya.