Gyerekjáték

indingo   2019. 07. 13.

Nem volt normális aki kitalálta a karaktert és nem tudom a főszereplő kisfiú hogy tudta eljátszani a karaktert, de mégis egy meghatározó film számomra.

rbernadett   2015. 09. 10.

Én ezt a filmet kb 10 évesen láttam, de még mindig nem hevertem ki, pedig ennek már 20 éve.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Nagyon beteg volt, aki ezt a történetet kitalálta. Gyerekként nagyon szerettem, holott rettegtem a kis babától és vártam mikor ugrik elő a sarokból.

VvV   2018. 12. 28.

Ma már azt mondanám rá, hogy nézhetetlen, de anno imádtam. A történetét a kis gyilkos hajlamú babával. Fantasztikus.

sabnock666   2018. 03. 15.

Szuper film,jó képekkel,a zene is hozzáidomul a filmhez. Ténylegesen meg lehet ijedni tőle,és elhisszük,hogy létezik ilyen.Tom Holland jó munkát végzett.

Dinah Manoff
Dinah Manoff
Tommy Swerdlow
Catherine Hicks

9 millió dollár volt a költségvetés, 44,2 millió dollár pedig a bevétele.

(LionelMessi10)

Chucky teljes neve Charles Lee Ray, ami három sorozatgyilkos nevének kombinációja, Charles Mansonné, Lee Harvey Oswalddé és James Earl Rayé.

Az a hír járja, hogy John Lithgow szóba jött Chucky hangjaként.