Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

David Koechner
Logan Miller

Három cserkésznek utolsó táborozásuk éjjelén meg kell mutatnia, mennyit is ér az igaz barátság, hogy megmentsék városukat a zombik támadásától.

(hp)

Premier (HU): 2015.10.29. | HBO Max (2021.07.09.)

2023.09.13 Di Canio

Jó film volt, vannak benne egészen jó poénok is. Szerencsére nem átlagos zombis bohóckodás. Horror vígjáték kedvelőknek kötelező darab.

Sajnálom, nálam még mindig a Zombieland az etalon. Egy kellemes kis vígjáték, néha belecsempészve egy kis morbid erotika, aki látta, tudja miről beszélek. Kikapcsol, és mosolyogtat, és ennél a filmnél nem is kell több.

2016.06.28 MMcFly2015

Annyit bánok, hogy egyedül néztem meg, és nem tartogattam egy laza haveros - sörözős napra. Társaságba biztos könnyesre röhögős film, egy agyament - szórakoztató zombifilm. Néhol már átesik a ló másik oldalára, ami kínos (pl.: zombival énekelnek közö... Több

2017.03.14 HercegPeter

Mindenkinek ajánlom, aki szeretne másfél órára kikapcsolódni. Jó poénok és sztori, persze a szereplőkből és a kivitelezésből (rengeteg apró baki) látszik, hogy nem egy százmilliókból összerakott produkció, de igazi negatívum nem található benne.

2019.10.18 HE7EDIK

Nem vagyok oda a zombis filmekért, de ez nagyon betalált. Fekete humor a javából, csak ajánlani tudom!

A kerítésen fennakadó rendőrnő szerepében Missy Martinez-t láthatjuk, akit inkább pornós karrierje miatt ismerhetünk.Szerző: ps

A fogatás Cypress városában zajlott, Kaliforniában.Szerző: ps

A film forgatókönyve 2010-ben felkerült a hollywoodi fekete listára (blacklist), ahová olyan forgatókönyvek kerülnek fel, amelyek ígéretesek, de még meg nem kerültek megvalósításra.Szerző: ps

A film eredeti angol címe Scouts VS Zombies, azaz "Cserkészek kontra zombik" volt.Szerző: ps

(2015. 12. 22.)
Cserkészek plusz zombik mínusz cserkészek
Bőven hagyni kéne már a zombikat békében nyugodnia a filmvilágnak, ha pedig ennyire sem képesek a megfelelő alkotók felrázni a műfajt, akkor még inkább. Több

Értékelés: 5.5/10
(2019. 01. 18.)
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015)
A film nem túl logikus - értem ez alatt, hogy míg egyéb szereplők röhejesen ostoba módon esnek áldozatul, addig főszereplőink néha hihetetlenül szerencsésen botladoznak keresztül törmeléken, beleken és játékidőn, hogy végül kapjunk egy közepes lezárást, megtoldva hepienddel. Több