Cserkészkézikönyv zombiapokalipszis esetére (2015)

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

Cserkészkézikönyv zombiapokalipszis esetére

David Koechner
Logan Miller

Máté385898   2021. 02. 08.

Nagyon jó film. Teli van poénokkal és egy kis erotikával, és nagyon jó a története, szerintem ez a film a legjobb zombis filmek közé tartozik.

HercegPeter   2017. 03. 14.

Mindenkinek ajánlom, aki szeretne másfél órára kikapcsolódni. Jó poénok és sztori, persze a szereplőkből és a kivitelezésből (rengeteg apró baki) látszik, hogy nem egy százmilliókból összerakott produkció, de igazi negatívum nem található benne.

MMcFly2015   2016. 06. 28.

Annyit bánok, hogy egyedül néztem meg, és nem tartogattam egy laza haveros - sörözős napra. Társaságba biztos könnyesre röhögős film, egy agyament - szórakoztató zombifilm. Néhol már átesik a ló másik oldalára, ami kínos (pl.: zombival énekelnek közö... több»

dulkap   2016. 08. 26.

A film erősen hullámzó színvonalat mutat be, a 'jó kis zombis vígjáték' és a 'nagyon gyenge erőlködés' között. Valóban vannak benne jó részek, ötletek és utalások, de gyakran csak próbál vicces és eredeti lenni. Sajnos a filmnek nincs hangulata és ny... több»

7ETEDIK   2019. 10. 18.

Nem vagyok oda a zombis filmekért, de ez nagyon betalált. Fekete humor a javából, csak ajánlani tudom!

Deku   2017. 11. 20.

Veszett ügy volt már rögtön az elejétől kezdve ami után csak ritka alkalmakkor ütötte fel a fejét egy-egy jobb pillanat. Emiatt nem tudom lehúzni a filmet a lefolyón. Egyszer meglehet nézni.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 24.

Sajnálom, nálam még mindig a Zombieland az etalon. Egy kellemes kis vígjáték, néha belecsempészve egy kis morbid erotika, aki látta, tudja miről beszélek. Kikapcsol, és mosolyogtat, és ennél a filmnél nem is kell több.

A kerítésen fennakadó rendőrnő szerepében Missy Martinez-t láthatjuk, akit inkább pornós karrierje miatt ismerhetünk.

(ps)

A fogatás Cypress városában zajlott, Kaliforniában.

(ps)

A film forgatókönyve 2010-ben felkerült a hollywoodi fekete listára (blacklist), ahová olyan forgatókönyvek kerülnek fel, amelyek ígéretesek, de még meg nem kerültek megvalósításra.

(ps)

A film eredeti angol címe Scouts VS Zombies, azaz "Cserkészek kontra zombik" volt.